اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال فارکس 25 نوامبر 2021

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال فارکس 25 نوامبر 2021

  آن چه در گزارش امروز می خوانید:
  • روند متفاوت سهام آسیا
  • صورتجلسه کمیته فدرال بازار باز حاکی از احتمال سرعت بیشتر کاهش نرخ ها
  • انتخاب شولتس به عنوان صدراعظم بعدی آلمان

  اخبار بازار:
  • همچنان که سرمایه گذاران تأثیر افزایش نسبی نرخ بهره را در کنار استحکام رشد ایالات متحده به دنبال انتشار داده های قوی ایالات متحده در نظر گرفتند، سهام آسیا روند متفاوتی را با یکدیگر طی کردند. ارزش معاملات آتی خزانه داری ایالات متحده کاهش یافت و شاخص قیمت لحظه ای دلار بلومبرگ قبل از تعطیلات امروز ایالات متحده، حدود 0.1% کاهش یافت (رویترز، بلومبرگ)
  • دیروز، صورتجلسه آخرین جلسه کمیته فدرال بازار باز (FOMC) ایالات متحده را دریافت کردیم. از نظر تیم تحقیقاتی ما، مهم‌ترین نکته آن صورتجلسه این است که برخی از شیوه های بیان جدید، با ملاحظات مدیریت ریسک به‌عنوان «اصل راهنما» برای اجرای سیاست ها در طول همه‌گیری بیماری، نشان می‌دهند که مدیریت ریسک می‌تواند برای سرعت بیشتر کاهش و افزایش نرخ ها موثر باشد (تحقیقات بارکلیز)
  • در بازار فارکس، به دنبال افزایش تقاضا برای دلار، جفت ارز یورو/ دلار آمریکا دیروز زیر سطح اصلی 1.1200 معامله شد و به پایین ترین سطح 1.1186 رسید. این جفت ارز از آن زمان برخی از این زیان ها را کاهش داده و اکنون در حدود 1.1220 معامله می شود. دیروز، دلار نیوزیلند یکی دیگر از محرک های بزرگ بود که ارزش آن در برابر دلار آمریکا حدود 1% سقوط کرد. قبل از تصمیم سیاست Riksbank در صبح امروز، ارزش کرون سوئد برای اولین بار در شش روز گذشته افزایش یافت (بلومبرگ).
  • دیروز، پس از توافق بین حزب سوسیال دموکرات، دموکرات های آزاد و سبزها، تأیید شد که اولاف شولتس پس از حصول توافق ائتلافی، صدراعظم بعدی آلمان خواهد شد. پس از پایان دوران تصدی 16 ساله مرکل، تمرکز بازار به وزارت دارایی معطوف خواهد شد تا هزینه های مالی آتی را بسنجد. با این حال، هنوز نگرانی هایی در مورد همه گیری بیماری کووید-19 در سراسر اروپا وجود دارد (بلومبرگ)


  آن چه امروز شاهد خواهید بود:
  • 12:00- اعلان نرخ سود سوئد (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 0.00%)
  • 16:00- صورتجلسه بانک مرکزی اروپا
  • 18:30- صورتجلسه بانک مکزیک  منبع
پردازش ...
X