اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال فارکس 13 اکتبر 2021

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال فارکس 13 اکتبر 2021

  آن چه در گزارش امروز می خوانید:
  • تغییرات متفاوت ارزش سهام آسیا
  • انتشار داده های مربوط به شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده، امروز
  • رشد تولید ناخالص داخلی انگلیس ناشی از رونق صنعت گردشگری و تفریحات

  اخبار بازار:
  • همچنان که سرمایه گذاران تاثیر فشارهای تورمی را پیش از انتشار گزارش سود شرکت ها در نظر گرفتند، ارزش سهام آسیا تغییرات متفاوتی داشت. شاخص قیمت لحظه ای دلار بلومبرگ یک شبه 0.1 درصد سقوط کرد و پیش از انتشار صورتجلسه کمیته فدرال بازار باز (FOMC) ایالات متحده و داده های شاخص قیمت مصرف کننده (CPI)، بازده خزانه داری ایالات متحده افزایش یافت. تیم تحقیقات بارکلیز احتمال می دهد که صورتجلسه کمیته فدرال بازار باز (FOMC) برخی نشانه ها را در مورد کاهش سرعت احتمالی خرید دارایی ارائه دهد (رویترز، تحقیقات بارکلیز)
  • پس از اظهارات بوستیک، عضو کمیته فدرال بازار باز (FOMC)، که اعلام کرد تورم در حال گسترش و طولانی مدت تر از حد انتظار است، تمرکز بیشتری بر روی داده های مربوط به شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) ایالات متحده معطوف شده است. تیم تحقیقاتی ما انتظار دارد که شاخص قیمت مصرف کننده آمریکا در ماه سپتامبر 0.3٪ نسبت به ماه مشابه در سال گذشته افزایش یافته است که نزدیک به انتظارات اتفاق نظر است. آنها عقیده دارند که این داده ها باید خنثی باشند، اما یک روند صعودی قابل توجه می تواند قیمت های مربوط به سال 2022 را افزایش داده و به حمایت از دلار کمک کند (تحقیقات بارکلیز)
  • صبح امروز، داده های تولید ناخالص داخلی ماهانه انگلستان به 0.4% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته رسید، در حالی که انتظارات معادل 0.5% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته بود. رشد اقتصادی در ماه آگوست بیشتر ناشی از رونق بخش گردشگری و تفریحات بود، چون اقتصاد انگلستان همچنان در حال رونق مجدد است، اما تا حدودی با پایین آمدن آمار مربوط به بخش بهداشت و خرده فروشی جبران شد (بلومبرگ)

  جفت ارز پوند/ دلار آمریکا نسبتاً تحت تأثیر این بیانیه قرار نگرفت، اما صبح امروز، ارزش معاملات آن 0.2% افزایش یافت، در حالی که پوند با گزارش هایی مبنی بر کاهشکالاهای وارد شده به ایرلند شمالی از سرزمین اصلی انگلیس مورد حمایت قرار گرفت (بلومبرگ)

  آن چه امروز شاهد خواهید بود:
  • امروز- سخنرانی لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا
  • 13:30- تولید صنعتی اتحادیه اروپا (تحقیقات بارکلیز: 2.1-% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 4.2% نسبت به سال گذشته/ اتفاق نظر: 1.7-% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته)
  • 17:00- شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 0.3% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 5.3% نسبت به سال گذشته)
  • 17:00- شاخص قیمت مصرف کننده کالاهای غیرخوراکی ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 0.3% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 4.0% نسبت به سال گذشته/ اتفاق نظر: 0.2% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 4.0% نسبت به سال گذشته)
  • 22:30- انتشار صورتجلسه کمیته فدرال بازار باز ایالات متحده
  • 01:30- نرخ هدف شیلی (تحقیقات بارکلیز: 2.25%/ اتفاق نظر: 2.50%)

  منبع
  https://pcmfa.net/%d8%aa%d8%ad%d9%84%db%8c%d9%84-%d9%81%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%85%d9%86%d8%aa%d 8%a7%d9%84-%d9%81%d8%a7%d8%b1%da%a9%d8%b3-13-%d8%a7%da%a9%d8%aa%d8%a8%d8%b1-2021/
پردازش ...
X