اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

گزارش روزانه قیمت فلزات پایه 13 اکتبر 2021

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: گزارش روزانه قیمت فلزات پایه 13 اکتبر 2021

  دیروز، پیش از انتشار نتایج مالی سه ماهه سوم، ارزش سهام ایالات متحده دچار نوسان شد. انتظارات تورم مصرف کننده ایالات متحده در ماه سپتامبر باز هم افزایش یافت و تا 5.3 درصد در یک سال آینده بالاتر رفت.

  در ماه آگوست، با نوسان میزان تقاضا برای نیروی کار، سرعت ایجاد فرصت های شغلی در ایالات متحده کاهش یافت، که اولین افت ماهانه امسال به حساب می آید.

  ارزش دلار تقویت شد و بازده 10 ساله خزانه داری آمریکا برای اولین بار در چهار روز گذشته کاهش یافت.

  در همین حال، شاخص اشتغال انگلستان در ماه سپتامبر به بالاتر از سطح قبل از دوران همه گیری بیماری افزایش یافت و موقعیت های شغلی خالی به بالاترین حد خود رسید.

  در سطح جهانی، صندوق بین المللی پول چشم انداز بهبود جهانی خود را کاهش داده است و انتظار می رود در سال 2021 رشد آن 5.9 درصد باشد.

  کمبود مواد همچنان بر چشم انداز بازار تأثیر می گذارد، که با کاهش ضریب اطمینان سرمایه گذاران آلمانی برای پنجمین ماه متوالی در ماه اکتبر آشکارتر شده است.

  دیروز، فلزات در بورس فلزات لندن (LME) روند متفاوتی طی کردند، و بهای مس و سرب در طول روز کاهش یافت.

  آلومینیوم بالاتر از 3،010 دلار در هر تن مورد حمایت قرار گرفت و قبل از سطح مقاومت 3،115 دلار در هر تن، با 3،068 دلار در هر تن بسته شد.

  نیکل در طول روز با نوسان روبرو شد، اما با قیمت نسبتا بالاتر، با 18،978 دلار در هر تن بسته شد.

  در نیمه دوم روز، بهای روی افزایش یافت و قبل از بسته شدن با 3،263 دلار در هر تن، به سطح مقاومت 3،276 دلار در هر تن رسید. اختلاف قیمت نقدی این فلز نسبت به قیمت آن در 3 ماه آینده به 0.60 دلار در هر تن افزایش یافت.

  مس توانست زیان های صبح را جبران کند، اما باز هم برای بسته شدن با قیمت بالاتر تلاش می کند. این فلز با قیمت 9،465 دلار در هر تن بسته شد.

  به همین ترتیب، سرب در پایان روز زیرقیمت فروخته شد و با 2،211.50 دلار در هر تن بسته شد.

  با ادامه انتظارات در مورد افزایش تقاضا در فصل زمستان، ارزش معاملات آتی نفت چندان تغییری نکرد و نفت وست تگزاس بالاتر از 80 دلار در هر بشکه معامله شد. هر بشکه نفت برنت با قیمت 83.37 دلار معامله شد.

  فلزات گرانبها روند متفاوتی طی کردند و طلا و نقره با قیمتی نسبتا بالاتر، به ترتیب با 1763.83 و 22.59 دلار در هر اونس معامله شدند.


  منبع
  https://pcmfa.net/%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%b4-%d8%b1%d9%88%d8%b2%d8%a7%d9%86%d9%87-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d9%81%d9%84%d8%b2%d8%a7%d8%aa-%d9%be%d8%a7%db%8c%d9%87-13-%d8%a7%da%a9%d8%aa%d8%a8%d8%b1-2021/
پردازش ...
X