اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال فارکس 14 سپتامبر 2021

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال فارکس 14 سپتامبر 2021

  آن چه در گزارش امروز می خوانید:
  • کاهش ارزش سهام آسیا در پایان هفته
  • مطابقت داده های مربوط به اشتغال انگلیس با انتظارات
  • کاهش امیدواری ها نسبت به افزایش نرخ ها از سوی بانک ذخائر استرالیا

  اخبار بازار:
  • سهام ایالات متحده دیروز توانست از محدوده شکست 5 روزه خود خارج شوند که بدترین وضعیت از ماه ژوئن برای شاخص S&P بود، اگرچه این شاخص هنوز به بالاترین سطح خود نزدیک است. سرمایه گذاران نظرات اخیر فدرال رزرو را در مورد کاهش نرخ ها بررسی می کنند؛ با وجود نگرانی ها در مورد کندتر شدن روند بهبود وضعیت اقتصاد در چین، گسترش گونه دلتای ویروس، انتشار داده های ضعیف تر ایالات متحده و تأثیر منفی بالقوه کاهش نرخ ها، سیاست گذاران اقتصاد ایالات متحده را از همه بدتر می دانند. (فاینانشال تایمز)
  • در پی پیش بینی اوپک مبنی بر افزایش تقاضا برای نفت در سال 2022 به 100.8 میلیون بشکه در روز، سطحی بالاتر از سطوح قبل از دوران همه گیری، بهای نفت جهشی ناگهانی داشت. انتظار می رود که چشم اندازهای اقتصادی ثابت در همه مناطق از بهبود وضعیت اقتصادی حمایت کند. قیمت هر بشکه نفت برنت در حال حاضر 74.02 دلار است. (فاینانشال تایمز)
  • امروز صبح، اطلاعات مربوط به انگلیس را دریافت کردیم که کاملاً مطابق با انتظارات بود. جفت ارز پند/ دلار آمریکا در حدود 1.3835 معامله شد. سود ناچیز، متوسط درآمد هفتگی 8.3 درصد در مقابل اتفاق نظر 8.2 درصد. در حالی که تغییر کوچکی در نرخ اشتغال (183k در مقابل 199k) و میزان تعداد مدعیان کمتر از ماه قبل است (5.4% در مقابل 5.6%). (بلومبرگ)
  • پس از آن که لوو، رئیس بانک ذخائر استرالیا، گفت که انتظار هیچ گونه افزایش نرخی تا قبل از سال 2024 را ندارد و به این ترتیب، امیدها را در مورد افزایش زودهنگام نرخ کاهش داد، در بازار فارکس، ارزش آزی در برابر همتایان دیگر خود در G10 سقوط کرد. ارزش جفت ارز آزی/ دلار آمریکا 0.50% سقوط کرد و به پایین ترین سطح 0.7332 رسید. سایر ارزهای G10 پیش از انتشار آمار تورم آمریکا با نوسان اندکی معامله می شوند. (بلومبرگ)


  آن چه امروز شاهد خواهید بود:
  • 17:00- شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 0.4% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 5.3% نسبت به سال گذشته/ اتفاق نظر: 0.4% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 5.3% نسبت به سال گذشته)
  • 17:00- شاخص قیمت مصرف کننده کالاهای غیرخوراکی ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 0.3% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 4.1% نسبت به سال گذشته/ اتفاق تظر: 0.3% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته/ اتفاق نظر: 0.3% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 4.1% نسبت به سال گذشته)


  منبع
  https://pcmfa.net/%d8%aa%d8%ad%d9%84%db%8c%d9%84-%d9%81%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%85%d9%86%d8%aa%d 8%a7%d9%84-%d9%81%d8%a7%d8%b1%da%a9%d8%b3-14-%d8%b3%d9%be%d8%aa%d8%a7%d9%85%d8%a8%d8%b1-2021/
پردازش ...
X