اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

گزارش روزانه قیمت فلزات پایه 22 جولای 2021

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: گزارش روزانه قیمت فلزات پایه 22 جولای 2021

  پس از آن که نتایج سود شرکت ها برتر از نگرانی ها در مورد افزایش موارد ابتلا به بیماری کووید-19 از آب درآمد، ارزش سهام ایالات متحده دیروز افزایش یافت.

  دلار تضعیف شد و بازده 10 ساله خزانه داری ایالات متحده تا 1،2850٪ تقویت شد.

  تصمیم بانک مرکزی اروپا در مورد نرخ ها امروز اعلام می شود و انتظار می رود بدون تغییر باقی بماند. با این حال، لاگارد، رئیس این بانک، پیش از جلسه با وعده ایجاد تغییرات و تنوع بیشتر در اعلامیه سیاست، انتظارات را افزایش داد.

  خزانه داری انگلستان در ماه ژوئن 11.8 میلیارد دلار سود پرداخت کرد که این بالاترین رکورد محسوب می شود، چون فشار تورم افزایش یافته زیان زیادی بر وضعیت مالی عموم وارد می کند.

  دیروز، فلزات در بورس فلزات لندن (lme) روند متفاوتی طی کردند.

  از مس همچنان بالاتر از 9،250 دلار در هر تن حمایت می شود و با 9347 دلار در هر تن بسته شد. اختلاف قیمت نقدی مس نسبت به قیمت آن در 3 ماه آینده به 31.51- دلار در هر تن افزایش یافت.

  بهای سرب نیز در طول روز بالاتر بود، و قبل از بسته شدن با 2،336.50 دلار در هر تن، سطح حمایت 2،310 دلار در هر تن را لمس کرد. اختلاف قیمت نقدی سرب نسبت به قیمت آن در 3 ماه آینده با 3.50- دلار در هر تن باز شد، اما با 3.00- دلار در هر تن بسته شد.

  نیکل سطح 18،700 دلار در هر تن را رد کرد و در وضعیتی نامطلوب، با 18،580 دلار در هر تن بسته شد.

  قیمت روی در این روز پایین بود و با قیمت 2،929 دلار در هر تن بسته شد.

  پس از گزارش حسابداران حافظ منافع عمومی (api) که به افزایش غیرمنتظره موجودی نفت خام آمریکا اشاره می کرد، ارزش معاملات آتی نفت تقویت شد. بهای نفت وست تگزاس و برنت به ترتیب، به 69.81 و 71.79 دلار در هر بشکه افزایش یافتند.

  بهای فلزات گرانبها نیز روند متفاوتی طی کردند: بهای طلا به 1،804.30 دلار در هر اونس کاهش یافت، اما بهای نقره به 25.20 دلار در هر اونس افزایش یافت.


پردازش ...
X