اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

گزارش روزانه قیمت فلزات پایه 7 آوریل 2021

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: گزارش روزانه قیمت فلزات پایه 7 آوریل 2021

  دیروز، پس از رسیدن به بالاترین رکورد در هفته گذشته، سهام ایالات متحده دچار نوسان شد. فرصت های شغلی ایالات متحده در ماه فوریه به بالاترین سطح در 2 سال گذشته رسید، و صنایع بیشترین آسیب را در طول همه گیری همه گیری بیماری متحمل شدند.

  در همین حال، ارائه دهندگان خدمات ایالات متحده در ماه مارس و در ادامه بهبودی کسب و کارها، سریع‌ترین رشد ثبت شده را تجربه کردند.

  بازده 10 ساله خزانه داری آمریکا کاهش یافت و ارزش دلار اُفت کرد. صندوق بین المللی پول پیش بینی های رشد جهانی خود را یک بار دیگر ارتقا داد تا بهبود سریعتر از حد انتظار در سراسر جهان را نشان دهد.

  امروز، قیمت فلزات در بورس فلزات لندن (lme) در وضعیت مطلوبی قرار داشت و نیکل مسیر را هموار کرد تا در طول روز، با قیمت بالاتر 16،740 دلار در هر تن بسته شود.

  از قیمت آلومینیوم به خوبی حمایت شده و سطح مقاومت 2270 دلار در هر تن را تجربه کرد و با قیمت پایین تر 2 هزار و 268 دلار در هر تن بسته شد.

  در نیمه دوم روز، قیمت های خوبی برای مس پیشنهاد شد، و قبل از بسته شدن در زیر 9.047 دلار در هر تن، سطح مقاومت 9505 دلار در هر تن را تجربه کرد. اختلاف قیمت نقدی مس نسبت به قیمت آن در سه ماه آینده 6.75 دلار در هر تن افزایش یافت.

  قیمت مس در بورس معاملات آتی شانگهای نیز با بسته شدن در قیمت 672،230 یوآن چین در هر تن، افزایش یافت.

  قیمت روی قبل از بسته شدن با قیمت 2،824 دلار در هر تن، بالاتر از 2820 دلار در هر تن حمایت شد.

  قیمت سنگ آهن نوسان اندکی داشت، اما در طول روز، با قیمت بالاتر 977 یوآن چین در هر تن بسته شد.

  ارزش معاملات آتی نفت صعود کردند، چون امید به رشد زیاد تاثیری بیش از نگرانی های ناشی از گسترش ویروس کرونا داشت. قیمت نفت وست تگزاس و برنت افزایش یافت و به 59.87 دلار و 63.29 دلار در هر بشکه رسید.

  قیمت تمام فلزات گرانبها افزایش یافت و طلا و نقره، به ترتیب، به 1744.61 دلار و 25.26 دلار در هر اونس رسید.
پردازش ...
X