اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 26 فوریه 2021

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 26 فوریه 2021

  آن چه در گزارش امروز می خوانید:
  • کاهش ارزش سهام با تغییر در تمایلات ریسک
  • رسیدن بازده 10 ساله خزانه داری به 1.61%
  • افزایش ارزش جفت ارز پوند/ دلار آمریکا بالاتر از 1.3950

  اخبار بازار
  • پس از یک روز افت شاخص های سهام، ارزش سهام آسیا به پایین ترین سطح در 9 ماه گذشته سقوط کرد- s&p 500 2.45 % و نزدک 3.52٪ کاهش یافتند. سرمایه گذاران نگران فروش گسترده اوراق قرضه با افزایش ناگهانی بازده و بازده 10 ساله خزانه داری ایالات متحده بودند که پیش از این که دوباره به 1.538٪ برسند، از بالاترین سطح یک سال گذشته، 1.614٪ فراتر رفت.
  قیمت بازار از زمان افزایش نرخ های ایالات متحده با معاملات آتی صندوق فدرال رزرو ارائه می شود که اکنون تقریباً به طور کامل برای ژانویه سال 2022 قیمت گذاری شده است. این در حالی است که مقامات بانک فدرال اعلام کرده اند که تغییر نرخ در آینده چندان محتمل نیست.
  بانک مرکزی استرالیا تصمیم گرفت در تلاش برای کاهش سرعت فروش زیرقیمت، یک عملیات خرید اوراق قرضه غافلگیرانه را انجام دهد (رویترز).
  • در بازار فارکس، با کاهش تمایلات ریسک و کاهش ارزش سهام ایالات متحده، دلار، برای اولین بار در هفته، با نرخ بالاتری معامله شد. برای اولین بار از سال 2018، دیروز جفت ارز آزی/ دلار آمریکا تا بیش از 0.8000 افزایش یافت. با افزایش بازده خزانه داری، ارزش ارزهای کالایی مانند کرون نروژ و آزی کاهش یافت- جفت ارز دلار آمریکا/ کرون نروژ به بالاترین سطح 8.5759 رسید.
  دیروز، جفت ارز پوند/ دلار آمریکا یک شبه سقوط کرد و با وجود تقویت دلار با کاهش ریسک پذیری، به سطح اصلی 1.3950 رسید. امروز صبح، این جفت ارز به پایین ترین سطح روزانه 1.3902 رسید. جفت ارز یورو/ پوند روندی صعودی داشت و این جفت ارز به سطح بالای 0.8728 (gbpeur: 1.1457) رسید (بلومبرگ)
  • با توجه به تمرکز بر بازده بالاتر، تورم هزینه مصرف شخصی (pce) در ایالات متحده امروز توجهات را به خود جلب خواهد کرد. بر اساس تحقیقات بارکلیز، در ماه های آینده، تورم هزینه مصرف شخصی (pce) باید قبل از رسیدن به 1.7٪ در سه ماهه اول سال 2022، نسبت به سال گذشته، تسریع شود.

  آن چه امروز شاهد خواهید بود:
  • e19: لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا، و پانِتا، عضو هیئت اجرایی، در جلسه وزیران دارایی g20 و روسای cb صحبت می کنند.
  • 17:00- ایالات متحده: درآمد شخصی (تحقیقات بارکلیز: 10.0% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، اتفاق نظر: 6.0% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته)
  • 17:00- ایالات متحده: هزینه شخصی (تحقیقات بارکلیز: 0.7% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، اتفاق نظر: 2.5% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته)
  • 17:00- ایالات متحده: شاخص هزینه مصرف شخصی (تحقیقات بارکلیز: 0.2% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، اتفاق نظر: 0.5% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته/ 1.3% نسبت به سال گذشته)
  • 17:00- ایالات متحده: شاخص هزینه مصرف شخصی کالاهای غیرخوراکی (تحقیقات بارکلیز: 0.1% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته/ 1.4% نسبت به سال گذشته، اتفاق نظر: 0.4% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته/ 1.7% نسبت به سال گذشته)

  تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.
پردازش ...
X