اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

گزارش روزانه قیمت فلزات پایه 23 فوریه 2021

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: گزارش روزانه قیمت فلزات پایه 23 فوریه 2021

  ارزش سهام ایالات متحده دیروز به دلیل نگرانی پیرامون ارزیابی بیش از حد، کاهش یافت. در همین حال، پیش از انقضای کمک هزینه بیکاری، این هفته، دموکرات ها آخرین فشارها را به لایحه بسته تشویقی 1.9 دلاری بایدن وارد می کنند.

  دلار تا 90.056 کاهش یافت. بازده 10 ساله خزانه داری ایالات متحده تغییر چندانی نکرد، در حالی که شکاف بازده 5-30 ساله بالاترین سطح در بیش از 5 سال گذشته را تجربه کرد.
  در همین حال، بوریس جانسون برنامه خروج از تمام محدودیت ها را ارائه کرده، و اعلام کرد تمام محدودیت ها تا ماه ژوئن برداشته می شد. این مسئله در شرایطی اتفاق می افتد که واکسن های کووید-19 در انگلیس، با کاهش خطر ابتلا به بیماری تا بیش از 70٪ پس از تزریق دوز اول به تنهایی، نشانه های مثبتی از جلوگیری از انتشار ویروس را نشان می دهد.

  با ادامه روند تزریق واکسن، قیت فلزات پایه در بورس فلزات لندن (lme) افزایش یافت. تنها قیمت نیکل و سرب کاهش یافت و، به ترتیب، با 19،493 دلار و 2،152 دلار در هر تن در طول روز بسته شدند.

  پس از آن که انتظارات در مورد عرضه محدود نسبت به تقاضای آتی همچنان باعث افزایش قیمت ها می شود، قیمت مس، برای اولین بار در 9 سال گذشته، از 9000 دلار در هر تن فراتر رفت؛ قیمت این فلز با 9،097 دلار در هر تن بسته شد.

  در نیمه دوم روز، از قیمت آلومینیوم به خوبی حمایت شد و سطح مقاومت 2،177 دلار در هر تن را تجربه کرد و در نزدیکی بالاترین سطح، با 2،166.50 دلار در هر تن بسته شد. اختلاف قیمت نقدی نسبت به قیمت آن در 3 ماه آینده به 12.25- دلار در هر تن کاهش یافت.

  برای قلع نیز، قیمت های خوبی پیشنهاد شد و قبل از آن که زیر 26615 دلار در هر تن بسته شود، سطح مقاومت 27000 دلار در هر تن را تجربه کرد.

  قیمت روی قبل از بسته شدن در سطح 2899 دلار در هر تن، بالاتر از 2،860 دلار در هر تن حمایت شد.

  در حالی که دلار ضعیف تر از قیمت ها حمایت می کند، ارزش معاملات آتی نفت افزایش یافت. در زمان نوشتن این گزارش، نفت و ست تگزاس و برنت، به ترتیب، با 62.52 دلار و 66.19 دلار در هر بشکه معامله شدند.

  قیمت فلزات گرانبها همگی افزایش یافتند، و طلا و نقره، به ترتیب، به 18111.71 دلار و 27.97 دلار در هر اونس رسیدند.
پردازش ...
X