اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

گزارش روزانه فارکس 14 ژانویه 2021

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: گزارش روزانه فارکس 14 ژانویه 2021

  آن چه در گزارش امروز می خوانید:

  • استیضاح ترامپ برای دومین بار در روز گذشته
  • اعلام برنامه‌های ترامپ برای ارائه بسته های مالی کمکی
  • رفع نگرانی ها در مورد کاهش تدریجی توسط سخنگوی فدرال رزرو

  اخبار بازار

  • پس از انتشار گزارشاتی مبنی بر این که بسته کمکی بایدن برای کمک به آسیب دیدگان از همه گیری بیماری کرونا احتمالا حدود 2 میلیارد دلار خواهد بود، ارزش سهام آسیا افزایش یافت. برنامه بایدن امروز ارائه خواهد شد. با افزایش امیدهای سرمایه گذاران نسبت به رشد مجدد اقتصاد جهانی، بازدهی خزانه داری آمریکا بالاتر رفت و ارزش سهام ژاپن به بالاترین میزان خود در سه دهه گذشته رسید. اواخر شب گذشته، ترامپ سرمایه گذاری در شرکت های چینی را که به نظر می رسید با ارتش آن کشور مرتبط هستند را ممنوع کرد. یعنی پس از نوامبر 2021، سرمایه گذاران آمریکایی نمی توانند مالک این شرکت ها شوند (رویترز)

  • دیروز، با پیوستن دموکرات ها به 10 نماینده جمهوری خواه مجلس نمایندگان برای محکوم کردن ترامپ به اتهام تحریک اوباش به شورش در ناآرامی های خشونت آمیز هفته گذشته، او برای دومین بار استیضاح شد تا به اولین رئیس جمهور در تاریخ آمریکا تبدیل شود که دو بار مورد استیضاح قرار می گیرد. با این حال، بعید به نظر می رسد که این اقدام به برکناری سریع ترامپ قبل از پایان دوره ریاست جمهوری و تحلیف بایدن منجر شود. مک کانل، رهبر اکثریت مجلس سنا، درخواست برای برگزاری سریع جلسه استیضاح را رد کرد. بایدن گفت که لازم است که دادگاه سنا اولویت های قانونی خود از جمله تأیید کابینه، را به تأخیر نیندازد، و از رهبران سنا خواست تا زمانی را به هر دو اختصاص دهند (رویترز)

  • دیروز، جیمز بولارد، رئیس بانک مرکزی فدرال رزرو سنت لوئیس گفت که عبور از سد بیماری همه گیر همچنان در اولویت قرار دارد. این گفته نگرانی ها در مورد این مسئله را کاهش داد که ممکن است خروج بسته های تشویقی مالی نوسانات زیادی را در بازارهای مالی ایجاد کند. در اروپا، فرانسوا ویلروی دو گالهاو، عضو شورای حکومتی، گفت که تا زمانی که لازم باشد، بانک مرکزی اروپا موضع سهل گیرانه خود را حفظ خواهد کرد (بلومبرگ) در بازار فارکس، در میان اخباری مبنی بر این که ماتیو رِنزی، نخست وزیر سابق ایتالیا، قصد دارد وزرای حزب خود را از ائتلاف حاکم خارج کند، ارزش جفت ارز یورو/دلار سقوط کرد. این جفت ارز به پایین ترین سطح 1.2140 در روز رسید. همچنین، دیروز با هشدار بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس، در مورد ظرفیت رو به اتمام بیمارستان ها، ارزش جفت ارز پوند/دلار نیز کاهش یافت و به 1.3612 رسید (بلومبرگ)

  آن چه امروز شاهد خواهید بود:

  • 16:00- صورتجلسه دسامبر بانک مرکزی اروپا
  • 17:00- مطالبات اولیه بیمه بیکاری ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 775k 4wma/ اتفاق نظر: 786k 4wma)
  • 17:00- قیمت واردات ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 0.5% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 0.8-% نسبت به سال گته/ اتفاق نظر: 0.7% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته)
  • 17:00- قیمت واردات محصولات غیرپتروشیمی ایالات متحده (تحقیقت بارکلیز: 0.0% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 1.6% نسبت به سال گذشته/ اتفاق نظر: 0.1% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته)
  • 21:00- سخنرانی پاول، رئیس فدرال رزرو ایالات متحده

  تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.
پردازش ...
X