اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

گزارش روزانه فارکس 13 ژانویه 2021

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: گزارش روزانه فارکس 13 ژانویه 2021

  آن چه در گزارش امروز می خوانید:

  • افزایش ارزش سهام با امید به بهبود اقتصادی
  • تصویب درخواست برکناری ترامپ در مجلس نمایندگان
  • رد احتمال بروز نرخ های منفی توسط بِیلی، رئیس بانک انگلیس

  اخبار بازار

  • با افزایش امید نسبت به بهبود وضعیت اقتصاد جهان، ارزش سهام آسیا به صورت ناگهانی افزایش یافت. سرمایه گذاران امیدوار هستند که دولت بایدن توزیع واکسن بیماری کووید را افزایش داده و بسته‌های مالی تشویقی بیشتری را ارائه نماید. در میان انتظارات برای کاهش عرضه، قیمت نفت افزایش یافت؛ نفت وست تگزاس به 53.93 دلار در هر بشکه رسید که بالاترین میزان از ماه فوریه بوده است. احتمال عرضه کمتر به دنبال کاهش بیش از حد انتظار در ذخایر نفت خام ایالات متحده و قصد عربستان سعودی برای کاهش میزان تولید خود به میزان 1 میلیون بشکه در روز در ماه های فوریه و مارس (رویترز)

  • دیروز، مایک پنس، معاون رئیس جمهور، با استفاده از متمم 25 برای حذف ترامپ موافقت نکرد، او گفت که اکنون زمان بهبود وضعیت ملت است. به دنبال مخالفت او با طرح استیضاح، امروز مجلس به استیضاح ترامپ رأی داد. لیز چنی رهبر شماره 3 مجلس نمایندگان مجلس گفت که او به استیضاح رای خواهد داد و رهبر اکثریت سنا، مک کانل، به محکومیت ترامپ در مجلس سنا تمایل دارد (بلومبرگ)

  • روز گذشته، ارزش معاملات جفت ارز gbpusd 1.10% افزایش یافت و به سطح بالای 1.3670 در میان روز رسید، در حالی که جفت ارز 0.8920 eurgbp (gbpeur: 1.1211) را تجربه کرد- سطحی که از ماه نوامبر سابقه نداشته است. پس از آن که بِیلی، رئیس بانک انگلیس، گفت که "مسائل زیادی با نرخ های منفی وجود دارد"، احتمال کاهش نرخ در سال جاری منتفی شد (بلومبرگ)

  • در بازار فارکس، با کاهش بازده خزانه داری، زیان های usd افزایش یافت، و در طول روز، شاخص قیمت لحظه ای دلار در بلومبرگ 0.60٪ کمتر بود. به دنبال ارزهای کالایی فارکس، ارزش gbp افزایش یافت. جفت ارزهای audusd به 0.7778 و nzdusd به 0.7232 رسیدند. دیروز، به دنبال هشدارهای بانک مرکزی برزیل در مورد تورم که می تواند در نهایت به افزایش نرخ منجر شود، رئال برزیل در مقابل دلار آمریکا، 3.40% بالاتر معامله شد و به 5.4925 رسید (بلومبرگ)

  آن چه امروز شاهد خواهید بود

  • امروز- نرخ بهره لهستان (تحقیقلات بارکلیز و اتفاق نظر: 0.10%)
  • 12:30- سخنرانی لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا
  • 13:30- تولید صنعتی e19 (تحقیقات بارکلیز: 0.3-% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 3.7-% نسبت به سال گذشته/ اتفاق نظر: 0.2% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 3.3-% نسبت به سال گذشته)
  • 17:00- شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 0.4% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 1.3% نسبت به سال گذشته)
  • 17:00- شاخص قیمت مصرف کننده کالاهای غیرخوراکی ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 0.1% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 1.6% نسبت به سال گذشته)

  تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.
پردازش ...
X