اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز جمعه 28 اوت 2020

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال بازار ارز جمعه 28 اوت 2020

  تحلیل فاندامنتال:
  • کناره گیریشینزو آبه، نخست وزیر ژاپن.
  • ترامپ نامزدی حزب جمهوری خواه را پذیرفت.
  • تمرکز امروز بازار روی سخنرانی ریاست بانک انگلیس در سمپوزیوم جکسون هال.

  بورس آسیا شبانه ترکیب شد همراه با نزول 1.5% شاخص Nikkei ژاپن درحالیکه سهام هنگ سنگ هنگ کنگ و CSI300 چین به ترتیب بالای 1.7% و 2% معامله شدند. بورس ژاپن در پی گزارشاتی مبنی بر اینکه نخست وزیر این کشور به دلیل وخامت اوضاع جسمی آماده کناره گیری می شود، افت داشت. ایشان نشست خبری را در ساعت 9:00 به وقت گرینویچ برگزار می کند(رویترز).
  جفت دلارآمریکا/ین ژاپن به دنبال این اخبار صبح امروز از سقف 106.90 تا زیر 106.20 پایین تر معامله شد(بلومبرگ).
  جفت پوند/دلارآمریکا روز گذشته باوجود رشد جهشی در بعدظهر تا 1.3280، تامیزان زیادی معامله سایدویز داشت. هرچند صبح امروز با قدرت بالایی ضمن حرکت تابالای 1.3270، معامله شده است. تمرکز امروز بازار درمورد پوندبریتانیا، سخنرانی ویدئویی ریاست بانک انگلیس، اندرو بیلی، در نشست جکسون هال است. ایشان احتمالا باتوجه به دیدگاه بانک درمورد افزایش تورم پس از اعلام سیاست فدرال رزرو آمریکا از سوی ریاست این سازمان مبنی بر اینکه زمینه پیشروی مدت دار تورم تا تارگت2% را برای جبران افت های کوتاه گذشته فراهم می کند، یک به روز رسانی خواهد داشت( تایمز مالی).
  در آخرین شب کنوانسیون ملی جمهوری خواهان، ترامپ رسما نامزدی این حزب را پذیرفت. ایشان در سخنرانی خود ابراز کرد که رقیبش جو بایدن، آشفتگی را برای شهرهای کشورش به ارمغان می آورد و باعث گسترش سوشیالیسم در کشور می شود. ایشان همچنین انتقادها درمورد کنترل پاندمی را رد کرد و ابراز داشت که کشور واکسن این بیماری را تا پایان سال به دست می آورد(تایمز مالی).
پردازش ...
X