اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز جمعه 31 جولای 2020

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال بازار ارز جمعه 31 جولای 2020

  تحلیل فاندامنتال:
  • سهام جهانی و دلارآمریکا تحت فشار است.
  • جفت پوند/دلارآمریکا شبانه تا رقم 1.3100 شکسته می شود.
  • قوانین تعطیلی بار دیگر در بخش هایی از شمال انگلیس اعمال می شود.

  سهام جهانی و دلارآمریکا شبانه و پس از اینکه آمریکا رکورد بالاترین رقم نقصان داده gdp خود را ثبت کرد، تحت فشار قرار گرفت و باعث افزایش نگرانی ها مبنی بر این شد که بهبود اقتصادی در حال از دست دادن مومنتوم خود بوده است(تایمز مالی). برآوردهای مقدماتی داده gdp سه ماهه دوم سال 2020 آمریکا در روز گذشته نشان از سقوط 32.9% سه ماهه معدل نرخ فصلی سالانه رشد داشت که بخش زیادی از آن ناشی از ضعف هزینه مصرف کننده در بخش خدماتی و سرمایه گذاری ثابت بوده است.
  بنابر گزارشات، gdp سه ماهه دوم تامیزان زیادی همسو با برآوردهای بارکلیز است و چشم انداز آنها برای رشد در سه ماهه سوم بااین اوصاف همچنان ثابت است. تیم ما انتظار دارد که رشد در سه ماهه سوم ریباند داشته باشد( 25.0 +% سه ماهه معدل نرخ فصلی سالانه) که ناشی از افزایش هزینه مصرفی شخصی می شود.
  در حوزه بازار ارز، جفت پوند/دلارآمریکا بیش از 1% بالا رفت و از حدود 1.2950 در روز گذشته تا بالای 1.3125 در صبح امروز معامله شد. جفت یورو/دلارآمریکا نیز بیش از 1% بالاتر معامله شد و به تازگی حدود 1.1875 معامله می شود.
  نخست وزیر انگلیس، بوریس جانسون بار دیگر قوانین تعطیلی جدیدی را برای بخش بزرگی از شمال انگلیس اعمال کرد که این در پی رشد جهشی موارد ابتلا به کرونا بوده است. بخش بزرگی از منچستر و بخش هایی از شرق لانکشایر و غرب یورکشایر نمیتوانند دیداری با خانوارهای دیگر داشته باشند.
  در آمریکا نیز تگزاس دومین روز رکورد جان باختگان ناشی از ویروس را گزارش داد اگرچه بستری در بیمارستان در هیوستون برای نهمین روز پیاپی افت داشت. به گفته ترامپ، ”تعطیلی ناچیز“ در برخی مواضع احتمالا کمک میکند اما نه برای مدتی طولانی( بلومبرگ).
  در حوزه بازارهای نوظهور، pmi رسمی تولید چین روند صعودی غیرمنتظره برای دومین ماه پیاپی داشت و تا لبه 51.1 از 50.9 در ماه ژوئن بالا رفت. جهش در سفارشات جدید صادرات و pmi ساخت و ساز احتمالا گویای سازگاری صادرات بادوام و افزایش سرمایه گذاری زیرساختی در سه ماهه سوم است. Pmi خدماتی تعادل داشت ولی بارکلیز انتظار بهبود در این نقطه را دارد.
پردازش ...
X