اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز پنجشنبه 30 جولای 2020

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال بازار ارز پنجشنبه 30 جولای 2020

  تحلیل فاندامنتال:
  • فدرال رزرو تغییری در نرخ بهره نمی دهد و بورس آمریکا بالاتر می رود.
  • آمار جان باختگان کووید-19 آمریکا به سقف دوماه رسید.
  • ضعف دلارآمریکا همچنان، پیش برنده بازار ارز گروه 10 است.

  بورس آمریکا ازآنجاکه فدرال رزرو هیچگونه تغییر قابل توجهی در سیاست پولی اعمال نکرد ولی اقدامات رویارویی با ریسک کاهش جهانی دلارآمریکا، ازجمله تمدید سواپ ها با سایر بانکهای مرکزی، را بیشتر کرد بالاتر رفت. فدرال رزرو هشدار داد که بهبود اقتصادی آمریکا ” وابستگی چشمگیری“ به پاندمی کرونا خواهد داشت( تایمز مالی).

  به گفته ژروم پاول، بازنگری چهارچوب احتمالا در ”آینده نزدیک“ تکمیل خواهد شد و پژوهش های بارکلیز انتظار دارد که بیانیه در ماه سپتامبر همسو با تغییر در میانگین تورم باشد.
  موارد تأیید شده ویروس کرونا در آمریکا تقریبا رشدی تا 5میلیون با بیش از k 150 جان باخته داشت. آمار مرگ روزانه طی دوماه به بالاترین سطح خود رسید همراه با گزارش افزایش آمار در تگزاس و کالیفرنیا. بنابر گزارشات انتظار این را داریم که بریتانیا اقدامات قرنطینه را درمورد بسیاری از کشورهای اروپایی اعمال کند و از آنها میخواهد تا افراد دارای علائم به جای 7 روز 10 روز ایزوله بمانند( بلومبرگ).

  ضعف دلارآمریکا روز گذشته همچنان پیش برنده بازار ارز گروه 10 بود. جفت یورو/دلارآمریکا یک 0.5% دیگر بالا رفت و تا سقف 1.1806 درروز گذشته معامله شد اگرچه پیش از داده اقتصادی اروپا ، سودهای جفت ارزی حذف شد. جفت پوند/دلارآمریکا نیز با شکست شبانه تا 1.3000، 0.5% بالاتر معامله شد پیش از ریتریس سودها تاحدود 1.2950 در صبح امروز( بلومبرگ).
پردازش ...
X