اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز چهارشنبه 1 جولای 2020

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال بازار ارز چهارشنبه 1 جولای 2020

  تحلیل فاندامنتال:
  • نشانه هایی از بهبود در PMI چین.
  • دلارآمریکا در پایان سه ماهه پایین تر معامله شد.
  • جفت پوند/دلارآمریکا روز گذشته زیان ها را برگشت داد.

  بخش زیادی از بورس آسیا شبانه با نشانه هایی از بهبود اقتصادی چین که تمایلات سرمایه گذار را افزایش داد، در محدوده سبز است. PMI کایشین چین- معیاری از فعالیت کارخانه در این کشور- در ماه ژوئن با عدد 51.2 منتشر شد که برآورد بازار 50.5 و 50.7 در ماه گذشته بود. سهام ژاپن با اعلام افت تمایلات تولید در بررسی بانک مرکزی تا پایین ترین سطح از سال 2009، در ماه ژوئن کاهش داشت(تایمز مالی).
  آنتونی فاچی، ریاست انستیتو ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا هشدار داد که آمریکا شاهد بالا رفتن موارد ابتلابه ویروس تا سقف 100هزار نفر در روز باشد ازآنجاکه برخی ایالات احتمالا توان کنترل رشد جهشی موارد جدید را ندارند(تایمز مالی).
  در حوزه بازار ارز، دلارآمریکا روز گذشته با توجه به جریانات پایان سه ماهه، پایین تر معامله شد ازآنجاکه سهام به دنبال داده مصرف کننده بهتر از حدانتظار آمریکا، بالاتر معامله شد( 98.1 دربرابر برآورد 91.5). جفت دلارآمریکا/ین ژاپن پس از رشد جهشی اندک بالای 108 پس از اعداد ضعیف بررسی اقتصادی Tankan بانک ژاپن، پایین تر معامله شد؛ جفت صبح امروز 0.20% پایین تر و حدود 107.70 معامله شد(بلومبرگ).
  جفت پوند/دلارآمریکا با رسیدن به سقف 1.2392 در روز گذشته، 0.65% بالاتر معامله شد. پوند بریتانیا پس از اخبار مثبت از برکسیت با بیانات مذاکره گر ارشد اتحادیه اروپا، مایکل بارنیر، در مورد ممکن شدن توافق برکسیت و ادامه کار روی آن، معامله قوی تر داشت. روز گذشته موعد مقرر انگلیس برای درخواست تمدید دوره گذر بود( بلومبرگ).
  بارنیر طرح انگلیس برای حفظ دسترسی لندن به مشتریان اروپا را رد کرد و هشدارداد که هردو طرف باید آماده ”تغییرات بزرگ“ از ابتدای سال بعد باشند و همچنین افزود که انگلیس نمیتواند بدون تعهدات خود از مزایای بازار واحد بهره مند شود(تایمز مالی).
پردازش ...
X