اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز سه شنبه 30 ژوئن 2020

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال بازار ارز سه شنبه 30 ژوئن 2020

  تحلیل فاندامنتال:
  • بورس آسیا در محدوده سبز قرار دارد.
  • جفت پوند/دلارآمریکا به کف چندهفته ای میرسد.
  • حمایت ائتلافی گسترده در آلمان برای برنامه qe.

  بورس آسیا شبانه افزایش داشت و سهام s&p500 روز گذشته 1.5% بالاتر بسته شد ازآنجاکه موارد ابتلای جدید در آمریکا افت زیر 40هزار نفر برای نخستین بار درروز دوشنبه داشت. آریزونا نیز در برگشت از بازگشایی اقتصادی خود به تگزاس و فلوریدا پیوست. سهام چین با گزارش بالاتر از انتظار ماه ژوئن pmi تولید بالا کشیده شد؛ 50.9 دربرابر برآورد 50.5(تایمز مالی).
  سرمایه گذاران با داده اقتصادی مناسب، تشویق شدند و داده فروش در حالت انتظار مسکن آمریکا در روز گذشته نشان از یک رکورد رشد ماهانه در این حوزه در ماه گذشته داشت و گزارش آن با رقم 44.3% دربرابر برآورد 19.3% منتشر شد و عدد ماه پیش از آن رقم 21.8- % بود( بلومبرگ).
  در حوزه بازار ارز، دلارآمریکا روز گذشته با بررسی افزایش موارد ابتلا با داده مناسب اقتصادی از سوی سرمایه گذاران، تقویت شد و شاخص ارز اسپات دلار بلومبرگ با رسیدن به سقف 4هفته 1224.91، رشد 0.25% داشت. جفت دلاراسترالیا/آمریکا شبانه و پس از اعمال تعطیلی محدود مربوط به کرونا در استرالیا، پایین تر معامله شد. جفت افت 0.15% داشت و اکنون حدود 0.6856 معامله می شود( بلومبرگ).
  پوند بریتانیا روز گذشته تضعیف شد همراه با معامله جفت پوند/دلارآمریکا 0.45% پایین تر پس از رسیدن به 1.2252 در بعدظهر. جفت یورو/پوند روز گذشته تا سقف روزانه 0.9176 تقویت شد که از ماه مارچ شاهدش نبودیم. روز گذشته نخستین دور از گفت و گوهای رودررو بین انگلیس و اتحادیه اروپا از زمان شیوع کرونا در ماه مارچ آغاز شد و مذاکره کننده برکسیت از اتحادیه، بارنیر، گفت که سخت ترین گفت و گوها را خواهند داشت(بلومبرگ).
  صبح امروز ما عدد نهایی داده gdp انگلیس در سه ماهه نخست را دریافت کردیم. این عدد 2.2- % دربرابر عدد توافقی 2.0- % سه ماهه و 1.7- % دربرابر رقم برآورد شده 1.6ـ % سالانه بود(بلومبرگ).
  روز گذشته شرکای بلاک انگلا مرکل و همچنین حزب سبزها و لیبرال دموکرات ها با پیش نویس حمایت از برنامه خرید اوراق قرضه بانک مرکزی اروپا موافقت کردند. این طرح همچنین باید از سوی حزب های پارلمانی و همچنین پارلمان در پایان این هفته مورد موافقت قرار بگیرد- البته این جنبش میتواند به بن بست برنامه qe که با حکم از سوی دادگاه های قانون اساسی کشور در ماه گذشته صادر شده بود، پایان بخشد(بلومبرگ).
پردازش ...
X