اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز دوشنبه 29 ژوئن 2020

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال بازار ارز دوشنبه 29 ژوئن 2020

  تحلیل فاندامنتال:
  • بورس با رشد موارد ابتلا به ویروس تا رقم 500هزار نفر، پایین تر می آید.
  • جفت پوند/دلارآمریکا درروز جمعه به کف یک ماه رسید.
  • این هفته ما داده اشتغال آمریکا را دریافت میکنیم.

  بورس جهانی شبانه ازآنجاکه آمار جهانی جان باختگان کووید-19 از مرز 500هزار نفر گذشت، شبانه پایین تر معامله شد. همچنین وزیر بهداشت و خدمات انسانی آمریکا، الکس آزار Alex Azar، گفت که موارد کووید-19 در چندین ایالت که به تازگی تعطیلی های خود را پایان دادند، ”افزایش“ داشت. اکنون آمریکا 2.5 میلیون مورد ابتلا و بیش از 125هزار جان باخته را تأیید کرده است( تایمز مالی).
  در حوزه بازار ارز، دلارآمریکا درروز جمعه معامله قوی تری در برابر همتایان خود در G10 داشت و شاخص ارز اسپات دلار بلومبرگ پس از سود زیاد 0.5% با رسیدن به بالاترین سطح از اول ژوئن، هفته کاری خود را 0.3% بالاتر بست. فرانک سوئیس و ین ژاپن عملکرد بهتری در برابر بیشتر همتایان خود در G10 داشتند که این باتوجه به رقم رکورد ابتلا به ویروس است و این دو همراه با یورو در برابر دلارآمریکا، در صدر قرار گرفتند(بلومبرگ).
  جفت پوند/دلارآمریکا در روز جمعه با توجه به قوت بالای دلارآمریکا که سومین هفته زیان خود را پیش رو دارد، پایین تر معامله شد. جفت هفته کاری خود را پس از رسیدن به کف 1.2315- سطحی که از پایان ماه می شاهدش نبودیم- 0.65% پایین تر در رقم 1.2336 بست(بارکلیز). بارکلیز انتظار دارد که پوند بریتانیا احتمالا با جریان های پایان ماه وتثبیت پس از آن پیش برود ازآنجاکه انتظار می رود گزارشات داده نهایی برآوردهای فلش را تأیید کند.
  علاوه بر این، انگلیس تا روز سه شنبه باید درخواست تمدید دوره گذر را تسلیم کند اما ازآنجاکه دولت به تازگی این درخواست را رد کرده است، موعد مهلت داده شده بعید است نوسان کوتاه مدتی در بازار ایجاد کند.
  ما در روز پنجشنبه گزارش اشتغال ماه ژوئن آمریکا را دریافت میکنیم و بارکلیز انتظار دارد که دستمزدهای غیرکشاورزی افزایش 2میلیونی داشته باشد. همچنین این تیم انتظار دارد نرخ بیکاری تا 12.8% و میانگین ساعتی در هفته تا 34.5 و میانگین ساعتی افتی تا 1.5% داشته باشد.
  این گزارش بیش از میزان معمول درگیر بی ثباتی است: روند صعودی و غیرمنتظره درداده اشتغال ماه می احتملا نشان از مومنتوم اشتغال قوی دارد که از مورد گزارش قوی در ماه ژوئن حمایت میکند. اما همچنین میتواند نشانه استخدام مجدد زودهنگام برای عملی شدن موقعیت های وام دهی مرتبط با برنامه PPP باشد که بااین اوصاف ریسک های نزولی را برای ماه ژوئن به همراه دارد.
پردازش ...
X