اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز جمعه 26 ژوئن 2020

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال بازار ارز جمعه 26 ژوئن 2020

  تحلیل فاندامنتال:
  • سهام جهانی با توجه به تغییر در مقررات، بالاتر می رود.
  • به گفته فدرال رزرو بخش زیادی از بانک‌های آمریکا قادر به افزایش سود سهام یا از سری گیری خرید نیستند.
  • کاهش نرخ افت مطالبات اولیه بیکاری در آمریکا.

  سهام آسیا به دنبال بورس آمریکا پس از اینکه قوانین مالی آمریکا‏، احکام بحران پس از سال 2008 را تسهیل کرد، بالاتر رفت که این روند موقتا توجه سرمایه گذار درمورد افزایش موارد ابتلا به ویروس را به کناری گذاشت. این ممنوعیت بخشی از قانون ولکر Volcker بود که طی آن بانک‌ها برای اصلاحش بسیار زیاد در حال مذاکره بوده اند و انتظار می رود تغییرات تا بالای 40میلیارد دلار سرمایه برای وام دهندگان در پی داشته باشد(تایمز مالی).
  این روند پیشرفت نگرانی ها درمورد افزایش مبتلایان آمریکا را که تگزاس را واداشته است در بازگشایی اقتصادی خود تأخیر داشته باشد‏ جبران میکند.
  موارد ابتلای ویروس در سطح جهانی اکنون بالای 9.5میلیون نفر و عدد تأیید‌شده جان باختگان در مرز 500k است. آمار مبتلایان آمریکا رشد 1.7% داشت که بالاترین جهش روزانه از 30 ماه می بوده است(بلومبرگ).
  فدرال رزرو آمریکا اعلام کرد که بسیاری از بانک‌های این کشور قادر به افزایش سود سهام خود یا از سرگیری خرید دستکم در سه ماهه سوم 2020 نیستند. بنابر گزارشات فدرال رزرو، بیشتر شدن رکود اقتصادی برای بانکهای آمریکا بالای 700میلیارد دلار زیان درمورد افزایش وام برای آنها در پی دارد که همین انگیزشی برای پیشرفت است(بلومبرگ).
  در حوزه داده ای، نرخ افت مطالبات اولیه بیکاری آمریکا‏ کاهش داشت ضمن اینکه تداوم مطالبات نشان از مومنتوم مثبت داشته است. مطالبات اولیه بیکاری آمریکا افت حدودا 60k در پایان هفته 20 ژوئن 2020 داشت تا رقم 1.480 میلیون که افت ناچیزی در برآورد ما بود.
  جهت داده GDP سه ماهه دوم آمریکا در بارکلیز روند صعودی تا 39.4-% سه ماهه دارد که به دنبال برآورد صعود ماه می برای سفارشات کالاهای بادوام و تجارت کالا است. گزارش اولیه ماه می نشان از عدد قوی 15.8% ماهانه سود در سفارشات جدید همراه با ریتریس بخشی از زیان های سفارشات سراسری بوده است.
پردازش ...
X