اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز دوشنبه 1 ژوئن 2020

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال بازار ارز دوشنبه 1 ژوئن 2020

  تحلیل فاندامنتال:
  • سهام آسیا شبانه بالا می رود.
  • احتمال صعود دارایی های پرخطر در این هفته.
  • دور نهایی مذاکره برکسیت پیش از بازار سهام کوتاه مدت، امروز آغاز می شود.

  سهام در بازار آسیا شبانه ازآنجاکه ترامپ از اعلام هرگونه اقدام ویژه علیه وضعیت معاملاتی خاص هنگ کنگ بازماند، بالا رفت پس از ابراز اینکه امتیازات تجاری خاص را در منطقه لغو می کند. سهام هنگ سنگ هنگ کنگ بیش از 3% بالاتر معامله شد درحالیکه معیار سهام csi300 چین 2% بالارفت( تایمز مالی).
  به باور بارکلیز احتمالا دارایی های پرخطر همچنان روند صعودی داشته باشند باتوجه به بهبود رشد نوظهور و توسعه حمایت سیاسی. داده تمایلات تجاری ماه می در اقتصادهای عمده جهان و داده دستمزدهای غیرکشاورزی آمریکا در این هفته نشانه هایی از ثبات از کف ماه آپریل دارد. افزایش بیشتر حمایت سیاسی هم از نظر مالیاتی و هم پولی، احتمالا از تمایلات حمایت میکند.
  هرچند، دیدگاه های نسبتا ملایم بازار بدون ریسک نیست که شامل افزایش تنش های بین آمریکا و چین، احتمال نرخ بیکاری بالاتر آمریکا، افزایش شدید مبتلایان در برخی بازارهای نوظهور و بازیابی متفاوت بازار ارز طی آخرین افزایش سهام.
  بازارها همچنین بالاگرفتن تظاهرات در آمریکا را زیر نظر دارند. ازآنجاکه کشور آماده خشونت بیشتر است، چندین شهر اکنون مقررات منع آمد و شد نظامی و گارد نظامی ملی را اعمال کرده اند(تایمز مالی).
  جفت پوند/دلارآمریکا شبانه و باآغاز بازار از زیر 1.2350 تابالای 1.2400، 0.65% بالا رفته است. تیم پژوهشی ما انتظار دارد که پوندبریتانیا بااخبارمهمی از برکسیت باآغاز ماه ژوئن و باتوجه به پیشرفت محدود در مذاکرات پیش از موعدمقرر برای تمدید دوره گذر، تامیزان زیادی افزایش داشته باشد.
  دوشنبه دور نهایی مذاکرات برکسیت بین انگلیس و اتحادیه اروپا پیش از نشست سهام بین این دو در اواخر ماه (تاریخ اعلام می شود) و نشست کنسول اروپا در تاریخ 19ژوئن است.
پردازش ...
X