اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز جمعه 22 می 2020

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال بازار ارز جمعه 22 می 2020

  تحلیل فاندامنتال:
  • سهام آسیا با توجه به ازسرگیری تنش ها بین چین و هنگ کنگ، افت دارد.
  • وزیر بهداشت انگلیس «مطابق برنامه بودن» اولین اجرای برنامه « آزمایش و پیگیری» را در تاریخ 1 ژوئن تأیید میکند.
  • انگلیس گزارش کسری بودجه ماه آپریل را ثبت میکند.

  سهام آسیا به دنبال بورس اروپا و آمریکا شبانه پایین تر رفت همراه با معامله 2% پایین تر سهام csi300 چین و5% پایین تر هنگ سنگ هنگ کنگ. دولت چین عملیات چنددهه ای تنظیم هدف سالانه برای رشد اقتصادی را باتوجه به تداوم بی ثباتی کنار گذاشت. نگرانی در هنگ کنگ درمورد ازسرگیری ناآرامی منجر به افت سهام بازار بورس شدازآنجاکه طرفداران دموکراسی خواهان اعتراض علیه تدوین قانون امنیت ملی جدید از سوی چین شدند(بلومبرگ).
  در حوزه بازار ارز، جفت دلاراسترالیا/آمریکا صبح امروز به دنبال تجدید تنش های جدید بین چین و هنگ کنگ افت 0.6% داشت ضمن اینکه کرون نروژ به دنبال افت بهای نفت، دربرابر یورو تضعیف شد. جفت دلارآمریکا/ین ژاپن پس از اینکه بانک ژاپن برنامه خرید دارایی خود را در نشستی فوری بدون تغییر گذاشت، افت 0.3% داشت(بلومبرگ).
  جفت پوند/دلارآمریکا روز گذشته معامله سایدویز گسترده داشت و درپایان روز حدود 1.2220 معامله شد. روز گذشته کمیته مشورتی در انگلیس گفت که تضمینی برای بازگشایی مدارس ابتدایی در تاریخ اول ژوئن نیست و این تاریخ به تازگی از سوی دولت برنامه ریزی شد. در سخنرانی خبری روزانه وزیر بهداست انگلیس مت هانوک، ایشان تأیید کرد که انگلیس مطابق برنامه سیستم « آزمایش و پیگیری» را در سطح کشور از تاریخ یکم ژوئن به دنبال آزمایشی در جزیره وایت این کشور که بنابرگزارشات آزمایشات در آنجا انجام می شود، برای نخستین بار اجرا میکند(رویترز).
  داده خرده فروشی های انگلیس صبح امروز منتشر شد و بدتر از حدانتظار بود. فروش افت 18.1% ماهانه دربرابر رقم توافقی -15.5% افت داشت.
  دولت انگلیس همچنین گزارش کسری بودجه ماه آپریل را به دنبال بسته اقتصادی بی سابقه در جلوگیری از آشفتگی اقتصادی، منتشر کرد. رقم کسری 62.1 میلیارد دلار است- برابر با کف نهایی در سراسر سال مالی پیشین(بلومبرگ)
پردازش ...
X