اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز چهارشنبه 20 می 2020

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال بازار ارز چهارشنبه 20 می 2020

  تحلیل فاندامنتال:
  • سهام آسیا با گزارش تردیدآمیز رسانه ای که امیدواری ها برای واکسن کووید-19 را کاهش داد، ترکیب شد.
  • cpi انگلیس تا -0.2% ماهانه در ماه آپریل پایین آمد.
  • تمرکز امروز بازار روی سخنرانی ریاست بانک انگلیس، بیلی و گزارشات کمیته بازار آزاد فدرال برای ماه آپریل است.

  سهام آسیا و همچنین سهام فیوچرز اروپا و آمریکا با گزارشات تردیدآمیز رسانه ای که خوشبینی درمورد واکسن کووید-19 را ضعیف کرد و همچنین نگرانی ها درمورد بازگشت پاندمی برای بهبود (وضعیت) جهانی، بدون هیچ مسیری معامله می شود. گزارشی از وبسایت اخبار پزشکی stat تردید درمورد نتایج امیدبخش اولیه آزمایش واکسن را باعث شد و بیانگر این بود که این نتایج فاقد جزئیات بودند(رویترز).
  جفت پوند/دلارآمریکا روز گذشته در پی گزارش اشتغال نسبتا بهتر از حدانتظار، از زیر 1.2200 تا بالای 1.2296 بالاتر معامله شد. داده امروز صبح cpi انگلیس نشان داد که تورم کاهشی تا -0.2% ماهانه در ماه آپریل داشت- کمی بدتر از برآورد -0.1% ماهانه و خوانش 0.0% ماه گذشته(بلومبرگ).
  تمرکز امروز بازار روی سخنرانی ریاست بانک انگلیس برای کمیته خزانه داری در ساعت 14:30 به وقت گرینویچ خواهد بود.
  امروز همچنین گزارشات نشست کمیته بازار آزاد فدرال fomc آمریکا از ماه آپریل را در ساعت 19 به وقت گرینویچ دریافت میکنیم. گفت و گوها پس از این نشست نشان دهنده این بود که سیاستگزاران نگران ریسک های نزولی بودند و خواستارکاهش بیشتر. اگرچه ملاحظات در گزارشات تاریخ گذاری خواهد شد ولی به باور بارکلیز باید به کمیته نشان دهند که در وضعیت مدیریت ریسک باقی مانده اند و آماده تغییر فروارد گایدانس ( سیستم هدایت بی ثباتی در بازارها و مدیریت سیاست پولی) باتوجه به چشم انداز کاملا بی ثبات نیستند.
  دلار نیوزلند در پی سخنان ریاست بانک مرکزی این کشور آدرین ار دربرابر دلارآمریکا رشد شبانه داشت. ایشان هرگونه حرکتی را برای زیر صفر بردن نرخ های بهره همچنان بی موقع دانست ضمن بیان اینکه به نظر میرسد این رویکرد اثرگذار، کافی و ازنظر عملیاتی کارآمد باشد(بلومبرگ).
پردازش ...
X