اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز سه شنبه 19 می 2020

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال بازار ارز سه شنبه 19 می 2020

  تحلیل فاندامنتال:
  • در پی امیدواری ها درمورد آزمایشات امیدبخش واکسن کرونا، سهام آسیا بالا می رود.
  • به دنبال انتشار داده اشتغال انگلیس، جفت پوند/دلارآمریکا بالاتر می رود.
  • انگلیس برای معاملات پس از برکسیت برنامه میچیند.

  سهام آسیا شبانه و در پی بالاتر رفتن سهام اروپا و آمریکا در روز گذشته ناشی از خبرهای امیدبخش درمورد گام نخست آزمایشات واکسن کرونا، بالا رفت. نخستین واکسن آزمایش شده در آمریکا توانست آنتی بادی هایی را در گروه کوچکی از داوطلبان سالم تولید کند. هرچند کارشناسان پیش بینی میکنند که یک واکسن امن و اثرگذار نیاز به 12-18ماه زمان برای بهتر شدن دارد(رویترز).
  شاخص سهام فیوچرز اروپا و آمریکا پس از اینکه ترامپ فشارها روی سازمان جهانی بهداشت را با « دست نشانده چین» خواندن آن سازمان تشدید کرد و خواستار « پیشرفت اساسی سی روزه » شد، تامیزان گسترده حرکت فلت داشت. این تشدید احتمالا در نتیجه توقف گذرا در ثبات تأمین بودجه است(بلومبرگ).
  جفت پوند/دلارآمریکا روز گذشته ضمن حذف بخش زیادی از زیان های روز جمعه، باحرکت از زیر 1.2100 تابالای 1.2200، بالاتر معامله شد. استرلینگ صبح امروز پس از انتشار داده اشتغال که کمی بهتر از حدانتظار بود، بالاتر رفت. همچنین مطالبات شغلی ماه آپریل افزایش 865k داشت، نرخ بیکاری سه ماهه نخست 3.9% بود بهتر از برآورد 4.3%(بلومبرگ).
  در حوزه اخبار برکسیت، انگلیس برنامه تعرفه ای خود را برای تجارت جهانی درزمان خروج کامل از اتحادیه در پایان سال جاری تنظیم میکند. دپارتمان تجارت بین الملل در بیانیه ای ابراز کرد که تعرفه ها روی محصولات کشاورزی همچون گوشت گاو، گوسفند و مرغ تغییری نمیکند درحالیکه آیتم هایی مثل ماشین ظرفشویی و فریزر از تاریخ 1 ژانویه 2021، وارد محدوده بدون تعرفه انگلیس خواهند شد. 10% تعرفه ماشین نیز حفظ می شود.
  در نهایت، 60% از معاملات نهایی بنابرگزارشات طبق این برنامه بدون تعرفه خواهند بود که این عدد در قیاس با 47% فعلی است.
  تمرکز امروز بازار روی سخنرانی ژروم پاول، مقام ارشد فدرال پیش از کمیته بانکداری سنا است. انتظار می رود که پرسش سناتورها از ایشان درمورد اقدامات لازم برای حفظ حرکت اقتصاد آمریکا باشد(رویترز).
پردازش ...
X