اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز دوشنبه 18 می 2020

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال بازار ارز دوشنبه 18 می 2020

  تحلیل فاندامنتال:
  • سهام آسیا با پیشی گرفتن نفت تا بشکه ای 30دلار، بالاتر رفت.
  • مقام ارشد فدرال رزرو، ژروم پاول هشدار داد که بهبود اقتصادی کامل ممکن است تاپایان سال 2021 طول بکشد.
  • امروز نشست مجازی دوروزه سازمان جهانی بهداشت با اعضا آغاز می شود.

  سهام آسیا هفته کاری خود را بالاتر آغاز کرد همراه با معامله بالای 0.7% سهام CSI300 چین و شاخص Nikkei ژاپن بالای 0.5%. این حرکات در پی اخبار خوشبینانه درمورد بازگشایی کسب و کارهای اقتصادهای عمده و صعود بالای بشکه ای 30دلار نفت WTI برای نخستین بار در دوماه است. نفت خام برنت نیز رشد 3.2% تا بشکه ای 33.50 دلار داشت(تایمز مالی).
  این حرکت صعودی در بازار سهام باوجود هشدار مقام ارشد فدرال رزرو آمریکا مبنی بر این است که بهبود اقتصادی کامل آمریکا ممکن است تاپایان سال 2021 طول بکشد و بستگی به دردسترس قرارگرفتن واکسن ویروس کرونا دارد. او همچنین افزود مادامیکه زیان های خالص شغلی «چند ماهی» ادامه داشته باشد، اقتصاد، ضمن ممانعت از موج دوم ابتلا به کووید-19، باید در نیمه دوم سال بهبود باثباتی داشته باشد.
  ترامپ هفته گذشته ابراز امیدواری کرد که تا پایان سال 2020 واکسن آماده شود ولی کارشناسان سلامت هشدار دادند که روند ساخت واکسن احتمالا بیشتر طول میکشد.
  دولت انگلیس 17هزار نفر را به عنوان تماس گیرنده هایی که امروز آغاز به کار میکنند استخدام کرده است. این گروه نقش مهمی از راهکار « آزمایش، پیگیری و ردیابی» هستند که دولت امیدوار است درزمان بازگشایی مدارس و کسب و کارها از موج دوم ابتلا جلوگیری خواهد کرد. به گفته وزیر کابینه مایکل گاو Michael Gove سیستم تاپایان ماه آماده می شود(تایمز مالی).
  سازمان جهانی بهداشت WHO امروز نشست دوروزه مجازی خود را با وزرای بهداشت از 194 عضو سازمان آغاز میکند. اتحادیه اروپا با درخواست اینکه هرگونه واکسنی، باتوجه به افزایش نگرانی ها مبنی بر اینکه برخی دولتها سعی در انحصار عرضه اولیه خواهند داشت، درسطح جهانی در دسترس قرار بگیرد به ارائه راه حل درمورد ویروس کرونا اقدام میکند(بلومبرگ).
پردازش ...
X