اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز پنجشنبه 26 مارچ 2020

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل فاندامنتال بازار ارز پنجشنبه 26 مارچ 2020

  تحلیل فاندامنتال:
  • گذر از مرحله نخست برای تصویب نهایی بسته حمایتی آمریکا در مجلس سنا.
  • جفت پوند/دلارآمریکا روز گذشته در محدوده 300پیپ معامله شد.
  • تمرکز امروز بازار روی مطالبات اولیه بیکاری آمریکا در ساعت 12:30 به وقت گرینویچ.

  سهام آمریکا و اروپا روز گذشته با توجه به مشارکت برای پایان بخشیدن به تصویب بسته حمایتی 2تریلیون دلاری آمریکا، معامله بالایی داشت. این لایحه شبانه و پس از آخرین اختلافات درمورد افزایش مزایای بیکاری برای کارگران کم درآمد، تصویب شد. اکنون لازم است تااین لایحه پیش از امضا برای قانونی شدن، به تصویب مجلس نمایندگان برسد.
  سهام آسیا با فشار بازار از توافق بسته حمایتی آمریکا و نگرانی درمورد احتمال افزایش جهشی در مطالبات بیکاری و موارد ابتلای ویروس، تحت فشار قرار گرفت.
  جفت پوند/دلارآمریکا روز گذشته بازار پرنوسانی داشت همراه با معامله بالای 1.1950 پیش از سقوط تا زیر 1.1650 در بعدظهر. ماامروز نشست بانک انگلیس را در ساعت 12 داریم که متفقین در بازار شاهد انتظار بانک هستند. بارکلیز هم انتظار دارد که MPC تغییری در نرخ ها ندهد و ضمن اعمال 15bp کاهش نرخ فوری در هفته گذشته، نرخ پایه را به 0.10% برساند.
  تمرکز امروز بازار روی مطالبات بیکاری آمریکا در ساعت 12:30 به وقت گرینویچ است تا نشانه ای از اثر ویروس کرونا بر اقتصاد این کشور را در اختیار بگذارد. به دنبال رشد جهشی 33% در تکمیل فرم ها تا 281هزار نفر، رئیس فدرال سنت لوئیس، بولارد انتظار «افزایش نجومی» را دارد. برآورد بازار روی عدد 1میلیون 64هزار نفر است(بلومبرگ).
  در حوزه بازار ارز، دلارآمریکا برای دومین روز پیاپی معامله پایینی داشت همراه با افت 1.00% شاخص ارز اسپات دلار بلومبرگ. ارزهای کالایی همچنان معامله می شوند همراه با کرون نروژ که به سطح 10.6509 می رسد و دلارکانادا که در رقم 1.1479 معامله می شود(بلومبرگ).
  بهای نفت همچنان تحت فشار است همراه با معامله 25 و 30 دلاری نفت برنت به ازای هربشکه از دوشنبه گذشته.

 • #2
  این دو هزار میلیارد از کجا تامین می شه.در صورتی که امریکا 25 هزار میلیارد بد هکاری داره.

  نظر

  پردازش ...
  X