اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز جمعه 14 فوریه 2020

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال بازار ارز جمعه 14 فوریه 2020

  تحلیل فاندامنتال:
  • به گزارش سازمان جهانی بهداشت موارد جدید مبتلایان ویروس میتوانند روزها و هفته ها ادامه داشته باشند.
  • کناره گیری وزیر خزانه داری انگلیس، ساجد جاوید در روز گذشته.
  • بازارها امروز بعدظهر انتشار داده آمریکا را دنبال میکنند.

  بخش زیادی از سهام آسیا شبانه با گزارشی مبنی بر موارد کمتر مبتلایان به ویروس کرونا در قیاس با افزایش جهشی 14هزار و 840نفر درروز گذشته در هوبی چین، معامله بالایی داشت. تمایلات بازار همچنین تحت تأثیر بیانیه مقامات سازمان جهانی بهداشت در این مورد بود که موارد جدید درواقع روزها و هفته ها دوام دارند(رویترز).
  بارکلیز انتظار دارد که در سناریوی جدید، اقتصادهای بزرگ صنعتی روند نزول تدریجی چین را نسبتا پیش بینی خواهند کرد. ژاپن و اروپا که اقتصاد بازشان بیشتر در معرض این وضعیت چین است، پیش بینی های رشد 2020 خود را تنها 0.1% کاهش دادند.
  ین ژاپن دربرابر دلارآمریکا صعود 0.25% داشت که این پس از افزایش جهشی موراد ابتلای جدید در مرکز هیوبی چین و پس از بازنگری روش محاسبه ابتلا در این کشور بوده است. جفت یورو/دلارآمریکا همچنان پس از تقریبا کاهش چهار ساله در اوایل هفته با رسیدن به کف روزانه 1.0834، همچنان زیان دارد(بلومبرگ).
  جفت پوند/دلارآمریکا با رسیدن به سقف 1.3070، 0.8% بالاتر معامله شد و اوراق قرضه این کشور پس از انتشار اخباری مبنی بر کناره گیری وزیر خزانه داری انگلیس، ساجد جاوید از مقام خود، افزایش داشت. این وضعیت نشانه اعلام افزایش هزینه در بودجه آینده است. جایگزین جاوید، ریشی سوناک Rishi Sunak است که دبیر کل خزانه داری پیشین بود(رویترز).
  توجه امروز بازار روی داده آمریکا است. پیش بینی بارکلیز افزایش نسبی در بهای واردات به جز پترولیوم است(0.1% ماهانه). همچنین انتظار دارد که خرده فروشی ماه ژانویه حدود 0.3% رشد داشته باشد. برآورد بارکلیز حرکت نزولی 0.3% ماه به ماه سراسری تولید صنعتی در ماه ژانویه است درست پس از افت مشابه در ماه دسامبر و ناشی از تولید وسایل حمل و نقل موتوری پیشین.
پردازش ...
X