اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز پنجشنبه 13 فوریه 2020

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال بازار ارز پنجشنبه 13 فوریه 2020

  تحلیل فاندامنتال:
  • افزایش سریع مبتلایان جدید ویروس کرونا تا سقف 15هزار نفر.
  • معامله جفت یورو/دلارآمریکا با کمترین سرعت از سال 2017.
  • افت GDP سه ماهه چهارم مالزی تا رقم 3.6% سالانه.

  شمار مبتلایان جدید ویروس کرونا تا حدود 15هزرا نفر در بخش مرکزی هیوبی چین افزایش پیدا کرد که این پس از بازنگری روش محاسبه مبتلایان بوده است. همچنین شمار تلفات رشدی بالای 1350 نفر بود. همچنین گزارش شد که ایتالیا احتمالا به دلیل اثر این شیوع، اهداف رشد خود را در سال 2020 از دست می دهد(بلومبرگ).
  جفت دلارآمریکا/ین ژاپن شبانه از بالای 110.05 تا زیر 109.80 افت 0.30% داشت. ارزهای کالایی معامله پایینی داشتند و اوراق قرضه آمریکا با توجه به تشدید نگرانی های بازار رشد داشت.
  جفت یورو/دلارآمریکا از اوایل سال 2017 با توجه به نشانه هایی از روند رشد اقتصادی کند منطقه، تا پایین ترین سطح خود معامله شد. گزارشی در روز گذشته نشان داد که تولید صنعتی منطقه اروپا افت حدودا 2.1% داشت که طی تقریبا 4 سال بیشترین رقم بوده است. جفت یورو/دلارآمریکا به کف 1.0865 شبانه رسید و همچنان امروز صبح تا زیر 1.0880 معامله شد.
  Riksbank سوئد تغییری در نرخ ریپوی خود نداد و در نشست روز گذشته خود مسیر نرخ را بدون تغییر پیش بینی کرد که مشخصا نشاندهنده قصد بانک برای انتظار تا سال 2022 است. دیدگاه بارکلیز همچنان این است که حرکت بعدی تمایل به کاهش است همراه با داده زیر هدف تورم و رشد زیر رقم احتمالی.
  در بازارهای نوظهور، رشد GDP سه ماهه چهارم مالزی افتی تا رقم سالانه 3.6% از 4.4% در سه ماهه سوم داشت که زیر رقم توافقی بازار بود. اشاره بارکلیز در مورد افت اصلی درمورد سقوط فعالیت کشاورزی بوده است. جفت دلارآمریکا/رینگیت مالزی صعود 0.2% داشت و به تازگی بالای 4.1413 معامله می شود(بلومبرگ).
  تمرکز امروز دربازارهای نوظهور روی تصمیم گیری نرخ بانک مرکزی مکزیکو در ساعت 19 به وقت گرینویچ است. انتظار تیم پژوهشی ما کاهش نرخ 25bp است همراه با احتمال تمایلات کاهشی در اعلامیه بانک.
پردازش ...
X