اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز دوشنبه 10 فوریه 2020

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل فاندامنتال بازار ارز دوشنبه 10 فوریه 2020

  تحلیل فاندامنتال:
  • ویروس کرونا ارزیابی ریسک را تحت تأثیر قرار می‌دهد
  • مؤسسه بارکلی پیش‌بینی خود از رشد چین را اصلاح می‌کند
  • جفت پوند-بریتانیا/دلار-آمریکا روز جمعه و امروز صبح به زیر 1.2900 رسیدند
  ویروس کرونا تا به امروز 910 نفر را کشته که این میزان مرگ و میر بیشتر از میزان مرگ و میر ویروس سارس است. گزارش‌ها نشان می‌دهد که تعداد موارد ابتلا در آخر هفته با 40 هزار نفر رسید. سازمان بهداشت جهانی همچنان نگرانی‌های خود را درباره ابتلای افرادی که هیچ تاریخچه‌ای در سفر به چین ندارند، اعلام می‌کند. با این همه یک مقاله رویترز با جزئیات به این مسأله پرداخته است که دولت چین پیش از این قضیه، برخی از مقررات مربوط به اشتغال خارجی‌ها را آسانتر کرده بود.
  علاوه بر این دلار استرالیا پس از اعلام بانک خلق چین مبنی ارائه اولین بسته استقراضی برای مقابله با ویروس کرونا، در مقابل ارز کشورهای گروه 10 رشد کرد.

  مؤسسه بارکلی پیش‌بینی میزان رشد سالانه چین برای سال‌های 2020 و 2021 را به ترتیب به 5.4 درصد و 5.8 درصد اصلاح کرد. این پیش‌بینی رشد پیش از این به ترتیب 5.8 درصد و 5.6 درصد بود. این اصلاحات با در نظر گرفتن زیان‌های اقتصادی ناشی از انتشار ویروس اعمال شدند. مؤسسه بارکلی برای این پیش‌بینی‌ها نسبت جفت دلار-آمریکا/یوان-چین را بالاتر در نظر گرفته است اما معتقد است متوقف کردن رشد بیماری می‌تواند این جفت را در کوتاه مدت به رقم 6.9000 بازگرداند.
  تیم تحقیقاتی ما همچنین انتظار دارد بازارهای نوظهور آسیایی بیشتر بار این زیان اقتصادی را با در نظر گرفتن نزدیکی اقتصادی آن‌ها با چین بکشند. این تیم به طور خاص تأثیر آن بر تایلند و سنگاپور را مورد توجه قرار داده‌اند. با این حال اندونزی و هند تا حدی از این مسأله در امان خواهند بود.
  تیم تحقیقاتی بارکلی انتظار تضعیف بیشتر دلار سنگاپور و بات تایلند و حفظ ارزش روپیه اندونزی را دارد.

  جفت پوند-بریتانیا/دلار-آمریکا در ادامه تقویت دلار آمریکا و حفظ نگرانی‌های سرمایه‌گذاران در مورد مذاکرات آتی بین بریتانیا و اتحادیه اروپا، بازگشت خود را ادامه داد. این جفت در روز جمعه از 1.2940 به زیر 1.2900 بازگشت (بلومبرگ). با این همه مؤسسه بارکلی در مورد آینده پوند بریتانیا خوشبین است اما می‌پذیرد که نبود داده در مورد کاتالیست‌های سیاسی و تمایلات سرخورده بازار، میزان ریسک پوند را در این لحظه افزایش می‌دهند.


پردازش ...
X