اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز پنجشنبه 16ژانویه 2020

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال بازار ارز پنجشنبه 16ژانویه 2020

  تحلیل فاندامنتال:
  • امضای فاز نخست توافق تجاری آمریکا و چین.
  • داده ضعیف CPI انگلیس در ماه دسامبر.
  • تصمیم گیری نرخ بانک مرکزی ترکیه در ساعت 11:00 به وقت گرینویچ امروز.

  سهام آسیا شبانه و پس از امضای فاز نخست توافق تجاری آمریکا/چین، معامله بسیار بالایی داشت. این توافقنامه دربردارنده تعهداتی برای هردو سوی توافق در برخی موارد می شود- چین میزان خرید صادرات آمریکا را افزایش خواهد داد و متعهد به اصلاحات ساختاری در فضاهایی با مالکیت معنوی، کشاورزی و خدمات مالی می شود. در تبادل این عملیات، آمریکا نیز با کاهش جزئی تعرفه های اعمال شده روی واردات چینی موافقت کرده است.
  به دنبال انتشار جزئیات این توافقنامه، بارکلیز بار دیگر چشم انداز اقتصادی موجود خود را درمورد اقتصادآمریکا و فدرال رزرو تأیید کرده است و همچنان پیش بینی میکند که فدرال رزرو در سال 2020 در حالت تعویق(درمورد نرخ بهره) است.
  شاخص ارز اسپات دلارآمریکا در بلومبرگ روز گذشته از 1193.00 به 1191.50 معامله شد(بلومبرگ).
  جفت پوند/دلارآمریکا با وجود حرکت نزولی سراسری در روز گذشته، در ساعاتی از بعدظهر معامله نسبتا بالایی داشت. در حوزه داده ای، CPI ماه دسامبر انگلیس در تمامی معیارها زیر رقم برآورد شده بازار بود. عدد هدلاین 1.3% دربرابر رقم برآورد شده 1.5% بود. بارکلیز اشاره میکند که روند نزولی اصلی از سوی پوشاک، کفش، رستوران و هتل هاست. این روند تاحدودی از سوی کالاهای خانوار و اسباب منزل جبران شد.
  امروز در ساعت 11 به وقت گرینویچ اعلامیه تصمیم گیری نرخ بانک مرکزی ترکیه را دریافت میکنیم. رقم توافقی بازار کاهش 75bp است که رقم نرخ را در11.25% قرار میدهد هرچند انتظار بارکلیز کاهش 50bp می باشد. به باور آنها کاهش بیشتر نرخ احتمالا از سوی بازار، منفی دریافت و منجر به ضعیف تر شدن لیرترکیه می شود.
پردازش ...
X