اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز چهارشنبه 15 ژانویه 2020

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال بازار ارز چهارشنبه 15 ژانویه 2020

  تحلیل فاندامنتال:
  • فشار روی سهام در پی گزارشاتی مبنی بر اینکه تعرفه های آمریکا روی چین در سال 2020 باقی خواهد ماند.
  • انتشار داده کمتر از میزان برآورد cpi آمریکا درروز گذشته.
  • تمرکز امروز بازار روی انتشار cpi انگلیس در ساعت 9:30 به وقت گرینویچ.

  سهام آسیا با توجه به تردیدها درمورد اینکه فاز نخست توافق تجاری تنش های اصلی بین دو کشورچین/آمریکا را کم نخواهد کرد، تحت فشار قرار گرفت. نگرانی ها با توجه به گزارشاتی مبنی بر این بود که تعرفه های آمریکا در سال 2020 باقی خواهد ماند- دستکم تا پس از انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر. توافقنامه، امروز در کاخ سفید بین رئیس جمهور آمریکا و معاون نخست وزیر چین امضا می شود( رویترز).
  ین ژاپن از کف تقریبی 8ماهه صعود مرزی دربرابر دلارآمریکا داشت که این باتوجه به نگرانی هایی مبنی بر این بود که تنش های تجاری بین دو اقتصاد بزرگ جهان پس از امضای توافقنامه همچنان باقی بماند.
  شاخص ارز اسپات دلارآمریکا در بلومبرگ روز گذشته معامله نسبتا پایین داشت باوجود حرکت سراسری صعودی. این روند به دنبال انتشار داده ماه دسامبر cpi آمریکا بود که رشد کمتر از میزان برآورد داشت( 0.2% ماهانه دربرابر 0.3% برآورد شده). به باور بارکلیز افت چشمگیر در داده تورم از سطوح فعلی بعید است.
  جفت پوند/دلارآمریکا روز گذشته تقویت شد که بخشی از آن به دلیل ضعف دلارآمریکا بوده است. تمرکز امروز بازار روی داده cpi انگلیس در ماه دسامبر است. انتظار بارکلیز رقم 0.2% ماهانه(1.5% سالانه) همسو با برآوردهاست. درصورتیکه داده منتشر شده زیر میزان برآورد بازار باشد، گمانه زنی های بیشتری را درمورد کاهش نرخ از سوی بانک انگلیس طی چند هفته در پی خواهد داشت.
  ارقام بیکاری در کره رشدی تا سقف پنج ماه در ماه دسامبر داشت. نرخ بیکاری هدلاین صعود تا رقم 3.8% داشت- بالای رقم توافقی بازار 3.6%. باوجود رشد ناچیز اشتغال، اشتغال زایی رشدی تا سقف 5سال داشت که در اثر مبنای کم بوده است.
  واحد وُن کره جنوبی پیش از کاهش زیان ها در سراسر بازار معاملاتی آسیا، دربرابر دلارآمریکا ضعف اولیه داشت (بلومبرگ).
پردازش ...
X