اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز چهارشنبه 4 دسامبر2019

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال بازار ارز چهارشنبه 4 دسامبر2019

  تحلیل فاندامنتال:
  • سهام جهانی پس از سخنان ترامپ معامله پایینی دارد.
  • معامله بالای ارزهای امن.
  • صعود جفت پوند/دلارآمریکا پس از انتشار آرا در روز گذشته.

  سهام جهانی شبانه و روز گذشته پس از سخنان ترامپ در مورد انجام توافقات تجاری آمریکا/چین پس از انتخابات ریاست جمهوری 2020، معامله پایین داشت. سخنان او کمتر از دوهفته پیش از دور جدید اعمال تعرفه ها روی واردات چینی بود و این روند باعث نگرانی سرمایه گزاران درمورد تنش های تجارت جهانی شد(تایمز مالی).
  مجلس نمایندگان آمریکا با تصویب لایحه ای که طی آن مقامات دولت چین را که مسئول سرکوب مسلمانان ترک هستند،تحریم میکند دور جدیدی از تنش ها را بین کشورها باعث شد(رویترز).
  در حوزه بازار ارز، ارزهای امن پس از سخنان ترامپ افزایش داشتند؛ روز گذشته و شبانه جفت دلارآمریکا/ین ژاپن 0.4% و جفت دلارآمریکا/فرانک سوئیس 0.45% معامله پایین تر داشتند. دلارآمریکا برای سومین روز متمادی روز گذشته افت داشت و شاخص ارز اسپات دلار بلومبرگ 0.15% در روز پایین تر معامله شد.
  جفت دلاراسترالیا/آمریکا شبانه و به دنبال ارقام بسیار ضعیف gdp، 0.35% ریزش داشت. Gdp کشوررشد 0.4% در برابر رقم توافقی 0.5% داشت و اکنون بازار 0.64% احتمال کاهش نرخ در ماه فوریه می دهد.
  جفت پوند/دلارآمریکا امروز صبح روند صعودی 0.3% تا رقم 1.3040 داشت که شاهد این سطح از آغاز ماه می در سال جاری نبودیم همچنانکه ظاهرا مومنتوم فزاینده سنجش آرا متوقف شده است. در پی این انتخابات، پوند بیش از آنکه تحت تأثیر داده باشد، تحت الشعاع انتخابات و اخبار قرار دارد.
  بهای نفت خام همچنان حمایت می شود و این باوجود افزایش نگرانی ها حول بحث های تجاری آمریکا/چین است همچنانکه بازار منتظر نشست این هفته اپک است که طی آن اپک و متحدانش احتمالا کاهش تولید را تمدید و توافق در مورد آن را جدیتر میکند(بلومبرگ).
پردازش ...
X