اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز سه شنبه 3 دسامبر2019

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال بازار ارز سه شنبه 3 دسامبر2019

  تحلیل فاندامنتال:
  • افت سهام جهانی پس از اعلام تعرفه های جدید از سوی ترامپ.
  • تضعیف استرلینگ دربرابر ارز یورو در پی شمارش آرای پایان هفته.
  • ثبات نرخ نقدینگی از سوی رزرو بانک استرالیا دررقم 0.75%.

  سهام جهانی پس از اعمال تعرفه هایی از سوی ترامپ روی واردات استیل و آلمینیوم از کشورهای برزیل و آرژانتین معامله پایینی داشت؛ ضمن اینکه رئیس جمهور آمریکا دو کشور را متهم به بی ارزش کردن ارزهایشان کرد. همچنین آمریکا به تلافی مالیات خدمات دیجیتال جدید فرانسه، روی بیش از 2.4 بیلیون دلار از تولیدات این کشور تعرفه هایی را اعمال کرد(تایمز مالی).
  در حوزه بازار ارز، دلارآمریکا پس از کاهش داده تولید این کشور برای چهارمین ماه پیاپی، دربرابر سایر ارزهای اصلی افت داشت، تولید ism آمریکا در برابر رقم برآورد شده 48.3، رقم 48.1 را منتشر کرد. شاخص ارز اسپات دلار در بلومبرگ روز گذشته و شبانه معامله ضعیف 0.3% داشت. جفت پوند/دلارآمریکا معامله بالایی داشت که این ناشی از ضعف دلارآمریکا بود و امروز صبح این روند صعودی ادامه داشت.
  جفت دلارنیوزلند/آمریکا روز گذشته 1.2% معامله قوی تری داشت و به رقم 0.6511 رسید که از ماه اوت شاهد این رقم نبودیم.
  جفت دلارآمریکا/ین ژاپن شبانه 0.15% معامله قوی تری داشت و بخشی از زیان های خود از روز گذشته را در پی گزارشی مبنی بر اینکه دولت ژاپن مبلغ 25تریلیون ین بسته انگیزشی را اعلام خواهد کرد، برگشت داد(بلومبرگ).
  جفت پوند/یورو روز گذشته و پس از سنجش آرای انتخاباتی طی آخر هفته که نشان داد برتری حزب محافظه کار دربرابر حزب اپوزوسیون کارگری در حال کاهش است، 0.45% تضعیف شد اگرچه داده تولید انگلیس بهتر از رقم مورد انتظار بازار است(بلومبرگ).
  دلاراسترالیا دربرابر دلارآمریکا صعود 0.40% داشت همچنانکه رزرو بانک استرالیا تغییری در رقم نرخ بهره نداد و آن را در 0.75% نگه داشت. ضمن اینکه بانک گزینه های کاهش بیشتر نرخ را درصورت نیاز روی میز گذاشته است. بارکلیز همچنان انتظار دارد که « کاهش نرخ بیشتری در سه ماهه نخست 2020 انجام شود و نرخ نقدینگی را به رقم 0.50% برساند. باتوجه به اینکه در این سطح، به باور بانک، سیاست پولی مرسوم همچنان اثرگذار است».
پردازش ...
X