اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز جمعه 29 نوامبر 2019

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال بازار ارز جمعه 29 نوامبر 2019

  تحلیل فاندامنتال:
  • معامله شبانه پایین سهام آسیا.
  • جفت پوند/دلارآمریکا با توجه به معامله سبک، حرکت نسبتا نزولی دارد.
  • دلارآمریکا همچنان پس از داده اقتصادی بهتر از میزان برآورد، بالا می رود.

  سهام آسیا با نگرانی سرمایه گذاران پایین تر معامله می شود؛ نگرانی از قانون جدید آمریکا در حمایت از معترضان هنگ کنگ که میتواند مانعی برای توافقات تجاری آمریکا/چین باشد.
  شاخص سهام CSI300 که پیروی سهام فهرست شده در بورس سهام شانگهای یا شنزن بود شبانه افت 0.90% داشت(بلومبرگ).
  جفت پوند/دلارآمریکا روز گذشته طی معاملات سبک در پی روز شکرگزاری آمریکا، معامله نسبتا پایینی داشت. مناظره انتخاباتی شبانه انگلیس با موضع وضعیت حاکم در شبکه 4 با حضور رهبران حزب کارگری، لیبرال-دموکراتها، حزب سبز Greens، حزب سوشیال دموکرات Plaid Cymru و SNP برگزار شد.هر پنج حزب به بحث درمورد تولید غذا، بهبود کفایت انرژی منازل و حمل و نقل از جمله باند سوم Heathrow و HS2 پرداختند.
  امشب سرمایه گذاران مناظره خبری شبکه BBC بین هفت حزب سیاسی اصلی را در ساعت 19 به وقت گرینویچ دنبال می کنند.
  در حوزه کالاها، نفت در روز گذشته با افزایش تولید نفتی آمریکا، تحت فشار قرار گرفت درحالیکه تقاضای پالایشگاهی افت داشت. تولید رشدی تا سطح 12.9 میلیون بشکه در روز و افزایش 1.6 میلیون بشکه ای در هفته گذشته داشت. واکنش بازار نفت، افت بیش از 1% بود(رویترز).
  در بازارهای نوظهور، پزوی شیلی حدود 3.5% این هفته و با توجه به کاهش همیشگی اش دربرابر دلارآمریکا سقوط داشته است(بلومبرگ) و طی ماه نوامبر افت خود را تا رقم 10% رساند. این روند در پی اعتراضات در کشور نسبت به نابرابری بود که موجب خشونت دوباره در این هفته شد. بانک مرکزی از روز دوشنبه برنامه شش ماهه خود را برای فروش ارز خارجی تا رقم 20بیلیون دلار در تلاش برای ثبات پزو آغاز خواهد کرد.
پردازش ...
X