اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز پنجشنبه 28 نوامبر 2019

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال بازار ارز پنجشنبه 28 نوامبر 2019

  تحلیل فاندامنتال:
  • پایین آمدن سهام آسیا پس از امضای لایحه هنگ کنگ از سوی ترامپ.
  • ادامه صعودهای جفت پوند/دلارآمریکا با نتایج نظرسنجی MRP در YouGov.
  • ادامه افزایش بهای دلارآمریکا پس از داده اقتصادی بهتر از میزان برآورد.

  سهام آسیا شبانه و پس از امضای لایحه حمایت از معترضان هنگ کنگ معامله پایینی داشت. وزیر امورخارجه چین در پی آن، تهدید به رفتار تلافی جویانه کرد و هنگ کنگ قویا مخالف با این لایحه می باشد(بلومبرگ). جفت دلارآمریکا/ین ژاپن از سقف 6ماه خود افت داشت و به تازگی زیر 109.50 معامله می شود.
  جفت پوند/دلارآمریکا صعودهای دیروز خود را افزایش داد و از ساعات آغازین بازار دیروز 0.90% بالاتر معامله می شود. این جفت شبانه به سقف 1.2951 رسید. این حرکت پس از اعلام نظرسنجی MRP در YouGov بود که پیش بینی میکند درصورتیکه امروز انتخابات برگزار شود حزب محافظه کار برنده 359 صندلی می شود که بیش از 317 صندلی در انتخابات پیشین است و بااین اوصاف اکثریت 68 رأی را به دست می آورد(تایمز مالی).
  اخیرا معامله گران ما شاهد سطح مقاومت جفت پوند/دلارآمریکا دررقم 1.3015 پیش از 1.3200 و سطح حمایت دررقم 1.2770 پیش از 1.2700 هستند.
  تمرکز روی انتخاباتی که امشب در ساعت 19 برگزار میشود، اکنون اولین بحث رسانه ای است.
  شاخص ارز اسپات دلار در بلومبرگ همچنان دیروز بالا میرفت که این پس از داده اقتصادی بهتر از میزان برآورد بود. دومین برآورد GDP سه ماهه آمریکا از سوی دفتر ارزیابی اقتصادی این کشور(BEA) 2.1% سه ماهه بود با 0.2 بالاتر از برآورد اولیه. تیم پژوهشی ما تأکید میکند که این روند ناشی از بازنگری صعودی برای ذخیره موجودی و تاحدودی جبران هزینه های پایین تر دولت بوده است.
  در نقطه دیگر در حوزه داده، خرده فروشی ژاپن با مارجین بزرگتر از برآورد بازار(-14.4% دربرابر -10.4% ماهانه) افت داشت و در حوزه کالایی، نفت خام برنت افت بیش از 1%از سقف روز گذشته داشت که این پس از رسیدن رقم نفت خام آمریکا به رکورد بالا و کاهش تقاضای پالایشگاه بوده است( بلومبرگ).
پردازش ...
X