اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز جمعه 15 نوامبر 2019

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال بازار ارز جمعه 15 نوامبر 2019

  تحلیل فاندامنتال:
  • سهام آسیا به دنبال سخنان مشاور اقتصادی کاخ سفید، معامله بالایی داشت.
  • جفت پوند/دلارآمریکا دیروز باتوجه به ضعف دلارآمریکا صعودهای خود را گزارش داد.
  • جفت دلارآمریکا/ین ژاپن برای نخستین بار این هفته معامله بالایی داشت.

  سهام آسیا شبانه با سخنان خوشبینانه مشاور اقتصادی کاخ سفید لری کودلو Larry Kudlow درموضوع بسته شدن توافق تجاری آمریکا/چین، معامله بالایی داشت. این خبر باعث بسته شدن سهام S&P500 در سطوح بالاتر و رشد شبانه بخش زیادی از سهام جهانی شد(رویترز).
  تنها شاخصی که برای صعود در تلاش بود، شاخص سهام CSI300 چین است که با توجه به داده ضعیف تر از میزان برآورد چین، معامله پایین تری داشت. داده تولید صنعتی بارقم 4.7% سالانه(رقم توافقی 5.6% سالانه) منتشر شد و خرده فروشی دررقم 7.2% سالانه(رقم توافقی 7.8% سالانه(بلومبرگ).
  جفت پوند/دلارآمریکا دیروز عصر با معامله حدودا 1.2880 با توجه به ضعف دلارآمریکا و پس از معامله سایدویز در صبح، 0.25% صعود داشت. دیروز و پیش از به پایان رسیدن موعد مقرر نامزدی انتخابات، نایجل فرگ Nigel Farage رهبر حزب برکسیت اعلام کرد که همچنان با حوزه انتخابی حزب کارگری در رقابت است هرچند تعداد اندکی از نامزدهای حزب برکسیت بوده اند که تقلیل پیدا کرده و به تأیید حزب محافظه کار پرداخته اند(تایمز مالی).
  نوسانات یک ماهه جفت پوند/دلارآمریکا دیروز با قرار گرفتن در دوره انتخابات سراسری در تاریخ 12 دسامبر، ثبات پیدا کرد.
  در حوزه بازار ارز، ین ژاپن دربرابر همتایان خود برای نخست بار این هفته تضعیف شد که این با توجه به اخبار مثبت درمورد مذاکرات تجاری بخشی از صعود خود را از دیروز برگشت داد و دربرابر دلارآمریکا 0.15% پایین تر معامله شد. ارزهای کالایی پس از یک هفته زیان، شبانه صعود ناچیزی داشتند.
  روز گذشته جفت دلاراسترالیا/آمریکا با توجه به داده بسیار ضعیف اشتغال 0.9% معامله پایین تری داشت و تمایلات ریسک- اشتغال افت حدودا 19هزار رقمی در ماه اکتبر داشت(رقم برآورد شده بازار: 15هزار) (بلومبرگ).
  روز گذشته ریاست فدرال رزرو ژروم پاول دربرابر کنگره آمریکا برای دومین روز پیاپی به بیان اظهاراتی دراین موضوع پرداخت که نشانه ای از آسیب در اقتصاد این کشور نمی بیند و اینکه احتمالا نیاز است تا اصلاحاتی درقوانین پس از بحران ریپو در اوایل پاییز امسال صورت بگیرد. این اخبار شاخص ارز اسپات دلارآمریکا دربلومبرگ را پایین تر کشید و عملکرد دوساله بازده خزانه داری آمریکا که حساس به وضعیت سیاسی است، افزایش پیدا کرد(بلومبرگ).
پردازش ...
X