اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز جمعه 8 نوامبر 2019

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال بازار ارز جمعه 8 نوامبر 2019

  تحلیل فاندامنتال:
  • سهام‌های آسیای در طول شب تحت فشار بودند
  • داده‌های واردات/صادرات چین بهتر از حد انتظار بودند
  • پوند بریتانیا در ادامه اقدام‌های محتاطانه بانک مرکزی بریتانیا، با قیمت پایین‌تری معامله شد
  سهام‌های آسیایی علی‌رغم مذاکرات تجاری چین و آمریکا که به توافق دو طرف برای کاهش تعرفه‌ها انجامید، همچنان در طول شب تحت فشار بودند. با این همه مشاورین کاخ سفید این توافق را تکذیب کردند و گفتند که هنوز در مورد حذف تعرفه‌ها توافقی وجود ندارد. در داد‌ه‌ها، در ماه اکتبر میزان واردات و صادرات چین کمتر از حد انتظار کاهش داشت و تا حدی اقتصاد چین را تسکین داد (رویترز)
  صاردات 0.9 درصد کاهش یافت در صورتی که کاهش مورد انتظار جمعی 3.9 درصد بود.
  واردات هم 3.5 درصد کاهش داشت در صورتی که کاهش مورد انتظار جمعی 5.4 درصد بود.
  در بازار ارز شاخص نقطه‌ای دلار بلومبرگ دیروز و دیشب با قیمت بالاتری معامله شد.

  جفت پوند-بریتانیا/دلار-آمریکا دیروز پس از رویکرد محتاطانه بانک مرکزی بریتانیا، کاهش پیدا کرد. در حالی که کمیته بانک مرکزی بریتانیا نرخ بهره را در 0.75 درصد حفظ کرد، دو نفر از اعضا برای کاهش 25bp رأی دادند و گفتند که برای بازگشت به نرخ تورم هدف‌گذاری شده، باید مشوق‌های بیشتری تزریق کرد. باقی اعضای کمیته بر این باور هستند که کاهش نااطمینانی از برگزیت، شرایط را تعدیل کرده است.
  مؤسسه تحقیقاتی بارکلی دیدگاه خود را حفظ کرده و معتقد است بانک مرکزی بریتانیا نرخ بهره را تا ۲۰۲۰ ثابت نگاه می‌دارد و ریسک‌ها را به پایین‌دست منتقل می‌کند.

  در اخبار انتخابات بریتانیا حزب محافظه‌کار و حزب کارگر معیارها و اقدام‌های جدیدی را همزمان با تقویت کمپین‌های تبلیغاتی خود اعلام کردند. بوریس جانسون ویزاهای جدیدی برای برای ردیابی دکترها و پرستارها پس از برگزیت مطرح کرده است و جرمی کوربین پرده از تصمیمات جدیدی برای بهبود وضعیت زنان شامل طرحی برای کاهش اختلاف پرداختی‌ها بین زنان و مردان پرده برداشته است (بلومبرگ)
پردازش ...
X