اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز پنجشنبه 7 نوامبر 2019

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال بازار ارز پنجشنبه 7 نوامبر 2019

  تحلیل فاندامنتال:
  • ترکیب شبانه سهام آسیا با توجه به گزارشاتی مبنی بر تأخیر در توافق تجاری.
  • معامله پایین پوند/دلارآمریکا با اخبار سیاسی مختلف از انگلیس.
  • همانگونه که کاملا انتظار می رود بانک انگلیس امروز منتظر است.

  سهام آسیا شبانه پس از گزارشاتی مبنی بر اینکه ترامپ و شی رئیس جمهور چین ممکن است توافق تجاری اولیه را تا دسامبر امضا نکنند در پی ادامه مذاکرات درمورد محل و شرایط توافق، معامله ترکیبی داشت. بنابر اخبار رسمی آمریکا، لندن محل احتمالی امضای توافق میتواند باشد که سران هردو کشور پس از نشست 3-4دسامبر ناتو در آن دیداری باهم دارند(رویترز).
  فاز یک توافق همانگونه که کاملا انتظار داریم شامل تعهد آمریکا برای حذف برنامه زمانی تعرفه ها درتاریخ 15دسامبر روی 156بیلیون دلار از واردات چینی از جمله الکترونیک و اسباب بازی می شود.
  جفت پوند/دلارآمریکا روز گذشته با توجه به اخبار سیاسی انگلیس درمورد آغاز فعالیت کمپین های احزاب سیاسی این کشور، معامله نسبتا پایینی داشت. جانسون در سخنرانی خود در داونینگ استریت وعده تحویل برنامه برکسیت را تا ژانویه و اداره دولتی میانه رو را به مردم داد. هرچند این سخنرانی تحت الشعاع کناره گیری آلن کرنس Alun Cairns دبیر ولش قرار گرفت.
  تام واتسون نایت رئیس حزب کارگری اعلام کرد که با کناره گیری از سیاست از مقام خود و نمایندگی مجلس عوام این کشور استعفا میکند(تایمز مالی).
  بانک انگلیس امروز جلسه دارد ولی همانگونه که انتظار می رود نرخ ها تغییری نخواهند کرد. بارکلیز انتظار دارد که کمیته پیش بینی ها را همسو با از بین رفتن شانس عدم توافق، تنظیم دقیق کند و تمایلات برای از بین رفتن کاهش نرخ مطابق با موضع بی طرف بازار را برای نشست نوامبر درنظر داشته باشد.
  تصمیم گیری نرخ، گزارشات نشست و گزارش نوامبر MPC همه در ساعت 12:00 به وقت گرینویچ منتشر می شود.
  بازارها همچنین دفتر بودجه انگلیس را درمورد مسئولیت بودجه ضمن انتشار پیش بینی کسری بودجه برای سال بعد دنبال میکنند. احتمال افزودن تا رقم 20بیلیون پوند به رقم پیش بینی کسری وجود دارد- بدین معنی که انگلیس ضمن لزوم قرار گرفتن کسری زیر 2% GDP، ممکن است قوانین مالی را در نظر نگیرد(بلومبرگ).
پردازش ...
X