اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال بازار ارز- جمعه 25 اکتبر 2019

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل فاندامنتال بازار ارز- جمعه 25 اکتبر 2019

  تحلیل فاندامنتال:
  • سهام آسیا با توجه به امیدواری ها درموضوع مذاکرات تجاری آمریکا-چین، معامله بالایی داشت.
  • پوند/دلارآمریکا با بی ثباتی برکسیت، معامله پایینی داشت.
  • جانسون خواستار انتخابات در تاریخ 12 دسامبر 2019 شد.

  سهام آسیا شبانه با توجه به امیدواری ها درموضوع مذاکرات تجاری آمریکا/چین، معامله بسیار بالایی داشت. مقامات ارشدامروز به بررسی خرید بیشتر چین از تولیدات کشاورزی آمریکا می پردازند و در مقابل، پکن خواستار لغو برخی برنامه ها و تعرفه های موجود روی واردات چینی خواهد شد. معاون رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی دیروز خود ابراز داشت که آمریکا همچنان نسبت به توافق تجاری خوشبین است(بلومبرگ).
  هرچند مایک پنس Mike Pence معاون رئیس جمهور آمریکا از مدیریت تظاهرات هنگ کنگ و همچنین اتهام شرکت های آمریکایی به «جانبداری از حزب کمونیست چین» انتقاد کرد.
  جفت ارزی پوند/دلارآمریکا دیروز با بی ثباتی بیشتر برکسیت، معامله پایینی داشت. جفت ارزی از سقف حدود 1.2950 تا پایین 1.2790 پیش از بهبود نسبی شبانه معامله پایینی داشت. جانسون نخست وزیر انگلیس خواستار انتخابات زودهنگام در تاریخ 12 دسامبر شد همراه با حرکتی برای واداشتن قانونگزاران به تصویب آن درروز دوشنبه. به گفته رهبر حزب کارگری انگلیس، او منتظر این است که ببیند اتحادیه اروپا درمورد تأخیر برکسیت پیش از تصمیم برای رأی گیری چه تصمیمی میگیرد ضمن تأکید بر این موضوع که او فقط زمانی میتواند از انتخابات حمایت کند که ریسک بدون توافق وجود نداشته باشد(رویترز).
  اتحادیه اروپا امروز در مورد مدت زمان درنظر گرفته شده تمدید برکسیت تصمیم گیری میکند. تمرکز امروز بازار روی نشست سفیران اتحادیه اروپا در ساعت 9:00 به وقت گرینویچ است.
  نشست دیروز بانک مرکزی اروپا در مورد موضوع سخنرانی ریاست فعلی بانک، ماریو دراگی بود. سیاست های بانک همانگونه که انتظار داشتیم تغییری نکرد. تیم پژوهشی ما انتظار این را دارند که رئیس آینده بانک، کریستین لگارد پیش از شروع به کار، به ایجاد توافقات جدید درمورد اجرای سیاست پولی بپردازد. هرچند به باور آنها پیشرفت های اقتصادی احتمالا ناخواسته اقداماتی را در پی دارد که منتج به کاهش نرخ در سال بعد می شود.
پردازش ...
X