اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

صعود قیمت بیت کوین (btc) به بالاترین سطح هفتگی خود

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: صعود قیمت بیت کوین (btc) به بالاترین سطح هفتگی خود

  بر اساس گزارش‌ها، بیت کوین (BTC) به بالاترین قیمت خود در یک هفته گذشته رسیده است. معامله گران انتظار زیادی از این پدیده داشتند که قیمت بیت کوین را از سطح 4 هزار دلار بالا ببرد، اما به نظر می رسد که این ارز دیجیتال نمی تواند دوام بیاورد.

  در زمان انتشار این گزارش، قیمت بیت کوین با حجم معاملات 24 ساعته 60.29 میلیارد دلار، 43726.93 دلار است. بیت کوین از ارزش آستانه ای بیش از 826 میلیارد دلار برخوردار است.

  با این وجود، صرف نظر از رشد آهسته بیت کوین این بار، این آمار نشان می دهد که این رمزارز همچنان اولین ارز دیجیتال بزرگ در جهان می باشد. عجیب آن است که این پست افزایش جزئی ارزش بیت کوین را به گزارش وزارت کار ایالات متحده در مورد شاخص قیمت مصرف کننده نسبت داد.

  بر اساس گزارش ها، شایعاتی مبنی بر افزایش قیمت این رمزارز به زودی وجود دارد تا بازار در روزهای آینده وارد حالت صعودی شود. زمانی که این اتفاق بیفتد، فدرال رزرو ممکن است تحت فشار قرار گیرد تا شرایط پولی خود را سخت تر کند. علاوه بر این، سرمایه گذاران تا حدودی بیت کوین را ابزاری برای محافظت از سرمایه خود در برابر تورم می دانند. علاوه بر این، به غیر از بیت کوین، توکن Near Protocol’s NEAR نیز افزایش یافت. حتی بیشتر، توکن‌ها نشانه‌های روند صعودی را نشان می‌دهند که آماده است در بازار طی شود.


  منبع
پردازش ...
X