اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روند افزایشی ارزش بیت کوین، تحلیل فاندامنتال بیت کوین

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: روند افزایشی ارزش بیت کوین، تحلیل فاندامنتال بیت کوین

  ارزش بیت کوین در هفته گذشته 14 درصد جهش کرد که به بزرگترین ارز رمزنگاری شده کمک کرد تا به دو سطح مقاومت تکنیکال کلیدی که توسط معامله گران به دقت زیر نظر گرفته شده است، برسد.

  تونی وِیس، معامله گر و تحلیلگر رمزارزها، به کانال یوتیوب خود رفت تا درباره نوسان قیمت بیت کوین توضیح دهد. او گفت نشانه هایی وجود دارد که می تواند نشان دهد بیت کوین آماده است تا روند صعودی بلندمدت خود را ادامه دهد و سطح مقاومت بعدی خود را حدود 56000 دلار هدف قرار دهد.

  به گفته ویس، پس از آنکه بیت کوین در 4 اکتبر به زیر 47000 دلار رسید، و روندی نزولی در پیش گرفت، این ارز دیجیتال در 10 اکتبر علائمی از اتخاذ روندی صعودی را نشان می دهد.

  با این حال، قیمت اواخر شنبه شب بیت کوین را تقویت کرده تا روند تغییرات قیمتی آن بیشتر مثبت باشد. بنابراین، اگر بیت کوین از سطح فعلی فراتر رود، بالاتر از ارزش فعلی معامله می شود.

  علاوه بر این، تحلیلگر رمزارز می گوید که اگر ارزش بیت کوین 12 درصد دیگر افزایش یابد و از سطح مقاومت بعدی 56000 دلاری عبور کند، این ارز دیجیتال به خوبی برای رسیدن مجدد به رکورد قبلی خود یعنی حدود 65000 دلار آماده می شود که نشان دهنده صعود بالقوه 38 درصدی از از سطوح فعلی است. در غیراین صورت، بیت کوین نزولی خواهد بود.

  طبق گزارش CoinMarketCap، در زمان انتشار این گزارش، بیت کوین با حجم معاملات 24 ساعته 36،189،329،050 دلار، با قیمت 55،070.75 دلار معامله می شود. این بدان معناست که بیت کوین در 24 ساعت گذشته 0.19 درصد سقوط کرده و ارزش بازار آن 1،037،519،166،747 دلار است.


  منبع
  https://pcmfa.net/%d8%b1%d9%88%d9%86%d8%af-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%d8%a7%d8%b1%d8%b2%d8%b4-%d8%a8%db%8c%d8%aa-%da%a9%d9%88%db%8c%d9%86%d8%8c-%d8%aa%d8%ad%d9%84%db%8c%d9%84-%d9%81%d8%a7%d9%86%d8%af/
پردازش ...
X