اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آیا کار طلا تمام است؟ رسیدن بیت کوین به سطوح غیرقابل باور

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: آیا کار طلا تمام است؟ رسیدن بیت کوین به سطوح غیرقابل باور

  به گفته رونالد-پیتر استوفرل، از شرکای مدیریتی Incrementum AG، بازارهای مالی جهانی به "نقطه عطف پولی" رسیده اند.

  پس از این نقطه عطف، تورم همچنان در حال افزایش است، نرخ بهره واقعی در محدوده منفی یا نزدیک به صفر درصد باقی می ماند و سیاست پولی برای بازارها از سیاست مالی کمتر تأثیرگذار خواهد بود. این دوره عصر تسلط مالی خواهد بود.

  استوفرل به دیوید لین گفت که "این رویکرد [نسبت به طلا] در حال حاضر آنقدر منفی است که قیمت می تواند در چند ماه آینده به بالاترین سطح تاریخ برسد، بنابراین ما چندان از آن دور نیستیم."

  استوفرل گفت، از دیدگاهی دیگر، بدبینی شدید در صنعت طلا نشانه خوبی است.

  در مورد بیت کوین، او خاطرنشان کرد که مرحله بعدی افزایش قیمت هنوز آغاز نشده است.

  او گفت: "من فکر می کنم اگر بیت کوین در عرض پنج تا ده سال آینده به بازار برسد، قیمت ها به سطوحی خواهد رسید که در حال حاضر قابل تصور نیستند.

  او افزود "چون، اگر شما واقعاً آن را به عنوان یک هِج در برابر تورم در نظر بگیرید، و اگر آن را با اندازه بازار املاک و مستغلات و بازار اوراق قرضه مقایسه کنید ... من فکر می کنم پتانسیل های زیادی برای جذب وجود دارد".


  منبع
  https://pcmfa.net/%d8%a2%db%8c%d8%a7-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%b7%d9%84%d8%a7-%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%85-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%9f-%d8%b1%d8%b3%db%8c%d8%af%d9%86-%d8%a8%db%8c%d8%aa-%da%a9%d9%88%db%8c%d9%86-%d8%a8%d9%87/

پردازش ...
X