اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

افزایش تدریجی بهای طلا با تمرکز سرمایه گذاران بر تورم ایالات متحده

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: افزایش تدریجی بهای طلا با تمرکز سرمایه گذاران بر تورم ایالات متحده

  روز سه شنبه، با کاهش ارزش دلار قبل از انتشار اطلاعات مربوط به تورم ایالات متحده، بهای طلا افزایش یافت و جذابیت این فلز را برای دارندگان ارزهای دیگر افزایش داد.

  قیمت لحظه ای هر اونس طلا با 0.2٪ افزایش، به 1،808.70 دلار در هر اونس رسید و این در حالی است که ارزش معاملات آتی طلای ایالات متحده نیز با 0،80 درصد افزایش، 1،809.80 دلار بود. شاخص دلار در برابر رقبای آن 0.1٪ کاهش یافت.

  سرمایه گذاران به دقت گزارش شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) را که قرار است در ساعت 16:00 به وقت تهران منتشر شود را زیر نظر دارند، که می تواند جدول زمانی فدرال رزرو ایالات متحده را برای تقویت موضع سیاسی خود روشن کند.

  انتظار می رود پس از آن توجه به سخنرانی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، در کنگره در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه برای شنیدن واکنش او به داده های تورم معطوف شود.

  به گفته كایل روددا، تحلیلگر IG Market، داده های مربوط به شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) قرار است برداشتی را كه بازار در مورد سخنرانی پاول دارد، روشن كند.

  رودا گفت: "من فكر می كنم كه فدرال رزرو در حال نزدیك شدن به این آرزو است كه بتواند بازار را برای عادی سازی سیاست گرم كند و اگر آنها در این مسیر ادامه دهند یا در این مسیر شتاب بگیرند، بر خلاف جهت طلا خواهد بود."

  ماه گذشته، به دنبال تغییر رویکرد چشمگیر بانک مرکزی ایالات متحده، این فلز گرانبها بزرگترین افت ماهانه خود را از ماه نوامبر سال 2016 تجربه کرد.

  با این وجود، قیمت ها از آن زمان تثبیت شده اند و پاول گفته است كه بانك مركزی نرخ بهره را فقط به دلیل ترس از تورم سریع افزایش نمی دهد و به دنبال بهبود "گسترده و فراگیر" بازار كار خواهد بود.

  افت بازده 10 ساله معیار خزانه داری در هفته گذشته به کمترین میزان در نزدیک به پنج ماه گذشته نیز به این فلز غیربازده کمک کرد.

  مایکل لنگفورد، مدیر شرکت مشاور AirGuide، گفت: "با توجه به اخبار غیر منتظره، انتظار دارم طلا طی هفته آینده در محدوده 1800 تا 1820 دلار در هر اونس تثبیت و معامله شود."

  هر اونس نقره با 0.2٪ افزایش، به 26.22 دلار رسید؛ پالادیوم 0.3٪ افت کرد و به 2848.90 دلار رسید و پلاتین با 0.2٪ افزایش، به 11119.32 دلار رسید.
پردازش ...
X