اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل روزانه بازار رمزارزها 10 ژوئن 2021

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: تحلیل روزانه بازار رمزارزها 10 ژوئن 2021

  در حالی که به نظر می رسد سرمایه گذاران در جهان عقیده دارند که ما در اقتصادی در حال بهبود قرار داریم، اما داده های مربوط به تورم که امروز در ایالات متحده منتشر شد، بیشترین دارایی های با خطر فروش را در حال حاضر باقی می گذارد. ارزش سهام عقب نشینی کرد و اوراق قرضه خریداری شد و بازده 10 ساله را به زیر 1.5 درصد رساند. بهای طلا نیز کاهش یافت.

  تحرکات جالبی بر بازارهای رمزنگاری در رابطه با بازارهای کلان تأثیرگذار است، یعنی چرخش سرمایه از سود رمزنگاری به سهام فناوری که قبلاً به طور گسترده فروخته شده بودند و اخیراً، افزایش نرخ تورم.

  ارزش رمزارزها به صورت قاطعانه ای نسبت به دیروز افزایش داشت. بیت کوین پیشگام بود و عملکرد بهتری داشت؛ ارزش این رمزارز بیش از 11٪ افزایش یافت و از 31،000 دلار به بالای 37،000 دلار رسید.

  شاخص سلطه بیت کوین افزایش یافت و نشان داد که سایر رمزارزها با پیشروی مطابقت ندارند. با این حال، ارزش آنها هنوز بالا است. ارزش اتریوم تقریباً 4٪ افزایش یافت. لازم به ذکر است که این رمزارز به اندازه بیت کوین زیرقیمت فروخته نشد و بنابراین، این دارایی احتمالاً انگیزه کمتری برای یک حرکت صعودی گسترده داشت. ارزش زی کش همراه با سایر رمزارزهای خصوصی حدود 10% افزایش یافت، که دلیل آن احتمالا اقدامات چین یا وضع مقررات جهانی باشد. ارزش پُلکادات و لینک هر دو حدود 5٪ افزایش یافت.

  السالوادور رسماً مزایده قانونی بیت کوین را برگزار کرد. این رویدادی کاملاً تاریخی و مهم هم برای این کشور و هم فضای رمزنگاری است. این بدان معنا است که مردم سالوادور قادر به پذیرش بیت کوین برای معاملات تجاری خواهند بود و حق نگهداری، دارا بودن و پرداخت مالیات در بیت کوین را خواهند داشت. لازم به ذکر است که در صورت تمایل، آنها می توانند از دلار آمریکا نیز استفاده نمایند. چنین سیاستی می تواند به آرامی و سپس، یک باره اتفاق بیفتد و ممکن است در آینده شاهد باشیم که کشورهای بیشتری اقدامات مشابهی انجام می دهند.

  چین با جلوگیری از نمایش وب سایت های مبادله رمزارزها و همچنین دستگیری تعداد زیادی از افراد به اتهامات پولشویی مربوط به رمزارزها، همچنان در حال برخورد با آن می باشد.

پردازش ...
X