اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

471% افزایش واردات طلا به هند و رسیدن به رکورد 160 تن

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: 471% افزایش واردات طلا به هند و رسیدن به رکورد 160 تن

  روز پنجشنبه، یک منبع دولتی به رویترز گفت که واردات طلای هند در ماه مارس، 471٪ نسبت به سال گذشته افزایش یافت و به رکورد 160 تن دست یافت، چون کاهش مالیات بر واردات و اصلاح قیمت ها از بالاترین رکورد خریداران جزء و جواهرسازان را به خود جلب کرده است.

  واردات بیشتر توسط دومین مصرف کننده بزرگ شمش در جهان می تواند از قیمت طلای معیار حمایت کند، که تقریباً 17 درصد از بالاترین رقم 2072 دلار در آگوست 2020 اصلاح شده است.

  افزایش واردات می تواند کسری تجاری هند را افزایش دهد و روپیه را تحت فشار قرار دهد.

  این منبع گفت که هند در ماه مارس رکورد 321 تن واردات طلا را شکسته است، در حالی که این میزان در سال گذشته، 124 تن بود.

  این منبع خواست ناشناس بماند، چون مجاز به صحبت با رسانه ها نیست.

  او گفت، از نظر ارزشی، واردات مارس از 1.23 میلیارد دلار در سال گذشته به 8.4 میلیارد دلار رسیده است.

  در ماه فوریه، هند برای افزایش تقاضای خرده فروشی و محدود کردن قاچاق کالا به این کشور، عوارض واردات طلا را از 12.5٪ به 10.5٪ کاهش داد.

  هارشاد آجمرا، مالک شرکت طلای jj، عمده فروشی در کلکته، گفت: "بسیاری از مصرف کنندگان به دلیل گرانی قیمت، خرید را به تعویق انداخته بودند. آنها پس از اصلاح شدید قیمت ها برای خرید هجوم آوردند."

  در ماه مارس، معاملات آتی طلای محلی به کمترین قیمت یک ساله 43،320 روپیه در هر 10 گرم رسید.

  یک فروشنده شمش مستقر در بمبئی گفت: جواهرسازان پس از مشاهده تقاضای بالا برای خرده فروشی، در حال افزایش موجودی خود بودند.

  این فروشنده گفت: "در طول ماه، به دلیل تقاضای جواهرات، طلا بالای قیمت معامله می شد."

  ماه گذشته، فروشندگان با احتساب 10.75٪ واردات و 3٪ عوارض فروش، بیش از 6 دلار در هر اونس بالاتر از قیمت های رسمی داخلی دریافت کردند.

  به گفته این فروشنده، واردات طلای هند در ماه آوریل ممکن است به زیر 100 تن کاهش یابد، چون جواهرسازان می ترسند دولت بتواند محدودیت های کرونایی را برای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا افزایش دهد.


پردازش ...
X