اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"سلطان اوراق قرضه": بیت کوین "دارایی محرک" است و نسبت به طلا چندان خوش‌بین نیستم

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: "سلطان اوراق قرضه": بیت کوین "دارایی محرک" است و نسبت به طلا چندان خوش‌بین نیستم

  جف گوندلاچ، "سلطان اوراق قرضه"، در توئیت اخیر خود گفته است که نسبت به طلا چندان خوش بین نیست و بیت کوین را "دارایی محرک" نامید، که نشان می دهد با وجود تزرق جریان پولی به سیستم مالی برای کمک به جبران خسارات ناشی از شیوع بیماری، ارزش رمزارزها افزایش یافته است.

  او در حساب توئیتری خود نوشت: "من نسبت به دلار بدبین و نسبت به طلا خوش بین هستم، اما برای بیش از شش ماه، در مورد هر دو پیش بینی خاصی ندارم. مایعات زیادی مه در یک قیف ریخته شود، باعث ایجاد سیلاب می شود. بیت کوین ممکن است دارایی محرک باشد. شباهتی به طلا ندارد."

  رئیس DoubleLine Capital LP در ماه های اخیر بیت کوین را به دلیل "عرضه قابل توجه و تقاضای پویا" ستایش کرده است، اما نسبت به قیمت شدیداً فزاینده آن نیز انتقاد کرده است. در 11 ژانویه، او به CNBC گفت كه پس از آن که ارزش بیت کوین از 23000 دلار فراتر رفت، نسبت به آن پیش بینی خاصی نداشته است.

  او گفت: "من اینجا بیت کوین را دوست ندارم، چیزهایی را که مانند آن تنها یک مبنا دارند، دوست ندارم."

  پس از اظهارنظرهای او در ماه ژانویه، قیمت بیت کوین بیش از دو برابر شده و برای اولین بار در روز چهارشنبه از مرز 52000 دلار عبور کرده است. در سال 2021، ارزش این رمزارز حدود 80٪ افزایش یافته است. در همین بازه زمانی، ارزش طلا 6٪ افت کرده است.

  نظرات گوندلاچ نشان می دهد که به تدریج، سرمایه گذاران بیشتری بیت کوین را به عنوان ذخیره ارزش و هِج معقول در برابر تورم در نظر می گیرند. از نظر تاریخی، طلا هِج تورم برای سرمایه گذاران بوده است، اما علاقه مندان به رمزارزها چنین استدلال می کنند که عرضه محدود بیت کوین این ارز را به هِجی قوی تر از طلا تبدیل می کند.
پردازش ...
X