اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

 مدل متمرکز اینترنت اشیا

بستن
X
 
  • فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

  •  مدل متمرکز اینترنت اشیا

    اکوسیستم های فعلی اینترنت اشیا متکی بر مدل های ارتباطی متمرکز هستند که به عنوان مدل کلاینت/سرور شناخته می‌شوند. شناسایی، احراز هویت و اتصال همه تجهیزات از طریق سرورهای ابری که توانایی پردازش و ذخیره سازی بالایی دارند، انجام می‌شود. ارتباط بین اشیا منحصرا از طریق اینترنت است حتی اگر تنها چند گام با یکدیگر فاصله داشته باشند. این مدل ده ها سال است که اشیای محاسباتی عمومی را به یکدیگر متصل کرده است و می‌تواند شبکه های کوچک اینترنت اشیا را نیز پشتیبانی کند اما پاسخگوی نیازهای روزافزون شبکه های بزرگ IoT در آینده نخواهد بود.
    راه حل های موجود در حوزه اینترنت اشیا به دلیل هزینه های بالای زیرساخت، تعمیر و نگهداری فضای ابری متمرکز و سرورهای بزرگ در کنار تجهیزات شبکه ای، گران هستند. علاوه بر آن، مدیریت ارتباطات ده ها میلیون دستگاه در شبکه IoT، این هزینه را به طور قابل توجهی افزایش می‌دهد. حتی اگر چالش های بی سابقه اقتصادی و مهندسی برطرف شود، سرورهای ابری همچنان تنگنا و نقطه شکستی هستند که میتوانند کل شبکه را مختل کنند.
پردازش ...
X