اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چالش های امنیتی برای اینترنت اشیا (iot)

بستن
X
 
  • فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

  • چالش های امنیتی برای اینترنت اشیا (iot)

    درست است که فناوری های امنیتی موجود نقش مهمی در کاهش ‍‍خطرات اینترنت اشیا بازی می‌کنند اما این راه کارها کافی نیستند. هدف از امنیت در IoT این است که داده ها را در فرمت صحیح، در زمان مناسب و به طور صحیح و امن منتقل کنیم. اما این کار در گفتار ساده است و وقتی پای عمل در کار باشد، با چالش هایی همراه می‌شود. برخی از چالش های موجود در زیر آورده شده است:
    بسیاری از سیستم های اینترنت اشیا به طور ضعیفی طراحی و اجرا می‌شوند. برای این کار از پروتکل ها و فناوری های متنوعی استفاده می‌کنند، در نتیجه ساختارهای پیچیده و گاهی در تعارض با هم ایجاد می‌شود. راهنمایی های محدودی برای نگهداری و مدیریت دستگاه های IoT وجود دارد. حفظ حریم خصوصی در حوزه اینترنت اشیا، پیچیده و حتی در مواردی مبهم است فقدان استانداردهای لازم برای احراز هویت و تعریف دسترسی ها در دستگاه های IoT دیده می‌شود. استانداردهای امنیتی برای پیکربندی پلتفرم ها شامل سیستم عامل های مجازی IoT با پشتیبانی مالکیت چندگانه، کامل نیست. کاربرد اینترنت اشیا به ویژه در زمینه های ناشناخته، در حال گسترش و تغییر است.
پردازش ...
X