اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل فاندامنتال و تکنیکال بازار ارز (31 می 2013)

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل فاندامنتال و تکنیکال بازار ارز (31 می 2013)

  چشم انداز فاندامنتال
  پس از اینکه داده های منتشره دیروز نشان داد که بهای مصرف کننده افت نموده است، انتظارات اینگونه در حال رشد می باشند که بانک مرکزی ژاپن ممکن است به برنامه تسهیل پولی خود شتاب ببخشند تا اقتصاد داخلی را بیشتر تقویت کند. بهای مصرف کننده این کشور بدون در نظر گرفتن مواد غذایی تازه در مقایسه با سال قبل، پس از ثبت 0.5% سقوط در ماه مارس، 0.4% در ماه گذشته کاهش یافته است. بعلاوه، نرخ تورم طی 12 ماه گذشته موفق به صعود به بالای سطح 0 % نشد، بسیار دور از هدف 2% اعلام شده توسط boj . متعاقب آن، بسیاری از استراتژیست ها نگرانی خود را از اینکه سرمایه گذاران می توانند ارزشهای مالی خود را به کشورهای دیگر، که قول بازدهی بالاتری را می دهند منتقل کنند ابراز کردند. در نتیجه، ین در برابر تمامی 16 جفت اصلی ارزی خود کاهش یافت. ین با کاهش 0.3% در صعود 5 روزه اش، 0.3% ارزشش را از دست داده و در قیمت 100.99 در برابر دلار بود. علاوه بر دلار، یورو نیز با رالی 0.6% از 24 ما می، 0.2% تا 131.71 به ارزشش افزوده شد.
  با توجه به پیش بینی های میانه بلومبرگ، داده هایی که امروز از سوی اقتصاد ایالات متحده منتشر می شود تایید خواهند نمود که میزان هزینه کرد مصرف کننده راکد شده است و یک معیار تورمی افت نموده است. با اشاره به پیش بینی ها از سوی یک بررسی انجام شده توسط بلومبرگ در میان متخصصان بازار، اغلب مقامات فدرال رزرو طرفدار سنجش تورم هستند، شاخص هزینه های مصارف شخصی باحتمال 0.2% در ماه آوریل، بیشترین نزول از ماه می 2012 ، کاهش یافته باشد. در پی آن، دلار با حرکت بسوی ثبت یک نزول 0.8% طی این هفته، 0.1% در برابر یورو کاهش یافت و در قیمت 1.3040 معامله شد.
  در اوایل این هفته، ما پیشاپیش عنوان کرده بودیم که چشم انداز اقتصاد چین همانند شرکای وابسته به صادرات آنها در حال هشدار دادن بوده و تقاضای اجرای اقدامات بیشتری در رابطه با سیاست اعتباردهی جاری جهت بهبود دادن به پیش بینی نرخ بازپرداخت را نمودند. بنابراین aud دچار پریشانی شد و 0.3% تا 0.9636 ارزشش را از دست داد، پس از یک افزایش 0.5% در 2 روز گذشته با هدف 7% سقوط در ماه می، بیشترین مقدار در 2 سال گذشته.

 • #2
  تحليل تكنيكال روزانه

  سبد ارزي امروز

  یورو / پوند

  از زمان آغاز ماه می، یورو در برابر پوند در امتداد و بالای یک فیبو فن صعودی در حال پیشروی بوده است. اما خریداران قدرت خود را پس از عبور از سطح حمایت در حدود 0.8539 از دست داده و بداخل یک روند جانبی بالای این سطح حرکت نمودند. عجالتا، تمامی تست های سطح بعدی در حدود 0.8595 با شکست روبرو شد. با این وجود، با توجه به سطح بالای DeMarker و مومنتوم که هنوز مثبت می باشد احتمال اینکه قیمت ممکن است تلاشی دیگر را انجام دهد بالا است.
  سطح حمايت: 0.8539, 0.8442, 0.8404
  سطوح مقاومت: 0.8595  دلار نیوزلند / دلار ایالات متحده
  از سقف خود در حدود 0.8512 ، NZD/USD بطور پیوسته زیر یک فییو فن نزولی تا سطح حمایت در حدود 0.8003 که قادر به متوقف نمودن نزول بیشتر بود در حال افت بوده است. از آن به بعد، قیمت تا سطح مقاومت نزدیک در حدود 0.8114 احیا شده و در حال حاضر در امتداد این خط با نزدیک شدن به خط پایینی فن در حال معامله شدن می باشد. استوکاستیک، که آماده برگشت می باشد و OsMA که همچنان در ناحیه منفی می باشد، دلالت بر این دارند که حرکت جانبی حال حاضر ممکن است ادامه یابد.
  سطح حمايت: 0.8003
  سطوح مقاومت: 0.8114, 0.8196, 0.8512  یورو / دلار
  با اشاره به فرضیه اعلام شده ما در روز پنج شنبه، EUR/USD موفق به عبور از سطح مقاومت در حدود 1.2978 شد و الان در حال نزدیک شدن به سطحی در حدود 1.3095 و نیز خط روند نزولی با معامله شدن در امتداد باند بالایی بولینگر می باشد. اگرچه CCI از قبل در حال چزخش در منطقه اشباع خرید خود می باشد، MACD در حال احیا ممکن است نشانه ای مثبت برای این جفت باشد. بنابراین مجبور به انتظار و مشاهده این هستیم که آیا گاوها(خریداران) باندازه قوی می باشند تا بر مقاومت بعدی و خط روند غلبه کنند یا خیر.
  سطح حمايت: 1.2814
  سطوح مقاومت: 1.3095, 1.3359, 1.3661
  **************************************

  نظر


  • #3
   بر اساس گزارش رویترز، به طور متوسط ، احتمال برای افزایش نرخ بهره آمریکا در دسامبر 80 درصد است.
   << همیشه یک دلیل منسجم برای کاری که انجام می دهید داشته باشید >>

   نظر


   • #4
    نتایج جدیدترین نظرسنجی کیتکو از کارشناسان اقتصادی و فعالان بازارهای بین المللی نشان می دهد که قیمت جهانی طلا در روزهای آینده نیز تحت تاثیر گزارش وزارت کار آمریکا با افت بیشتری روبرو خواهد شد.
    30393-658386.jpg
    << همیشه یک دلیل منسجم برای کاری که انجام می دهید داشته باشید >>

    نظر

    پردازش ...
    X