اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اُفت قیمت بیت‌کوین باعث تسویه حساب کردن 262344 تریدر شد

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل: اُفت قیمت بیت‌کوین باعث تسویه حساب کردن 262344 تریدر شد

  حدود 2 میلیارد دلار بیت کوین در کمتر از 24 ساعت تسویه حساب شدند

  قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته نزدیک به 20 درصد سقوط کرد که باعث ایجاد وحشت در میان سرمایه گذاران خُرد و نهادی شد. سقوط اخیر قیمت بیت کوین منجر باعث شد تا 262344 تریدربیت کوین با موضع معاملاتی خرید تسویه حساب کنند. قیمت بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان به پایین 32000 دلار رسید.

  بر اساس آخرین اطلاعات ارائه شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل رمزنگاری Bybt، از روز گذشته، میزان تسویه حساب ها به طور قابل توجهی افزایش یافته است. طی 24 ساعت گذشته، موضع معاملاتی بیت کوین، به ارزش تقریبی 1.94 میلیارد دلار، تسویه شد. پس از اُفت قیمت اخیر، نوسانات ارز رمزنگاری شده افزایش یافته است. علاوه بر این، این شرکت اعلام کرد که اوایل روز دوشنبه، حدود 855 میلیون دلار موضع معاملاتی در مدت یک ساعت تسویه حساب شدند که در میان آنها، بایننس (Binance) با تسویه 290 میلیون دلار موضع خرید در صدر فهرست قرار گرفت.

  پس از آن که سقوط قیمت روز یکشنبه باعث تصحیح بسیار گسترده ای در رمزارزها شد، ارزش بازار رمزارزها تا 200 میلیارد دلار تنزل یافت. یکشنبه، پس از آن که رویکرد مثبت به بازار باعث شد تا ارزش رمزارزها به بالاترین حد خود برسند، ارزش کل بازار دارایی های دیجیتال به 1.11 تریلیون دلار رسید. در پی سقوط 20 درصدی، ارزش کلی بازار رمزارزها امروز به 890 میلیارد دلار رسید.

  نوسانات بیت کوین

  نوسانات بیت کوین از دیروز به طور قابل توجهی افزایش یافته است، و اخبار رسیده از بورس رمزارزها حاکی از سفارشات گسترده است. آخرین داده های رسیده از شرکت Bybt نشان می دهد که قراردادهای آتی خرید بسیار سریعتر از آنچه پیش بینی شده بود، تسویه می شوند. از مارس 2020، بیت کوین بدترین سقوط را تجربه کرده است و ارزشمندترین رمزارزها در جهان از هفته گذشته، همه سودهای خود را از دست داده اند. به دلیل تقاضای زیاد سرمایه گذاران نهادی و خُرد، بیت کوین سال خوبی را آغاز کرد. قیمت بیت کوین از 28،000 $ در 1 ژانویه به 41،600 $ در 8 ژانویه افزایش یافت.

  در زمان نوشتن این گزارش، قیمت بیت کوین، پس از این سقوط، کمی بهبود یافته و به 35000 دلار رسیده است. اتریم (Ethereum)، دومین دارایی رمزنگاری شده بزرگ جهان در حال حاضر، نزدیک به 1100 دلار معامله می کند. قیمت اتریم از دیروز، بیش از 20 درصد سقوط کرد و ارزش کلی بازار آن به 124 میلیارد دلار رسید.
پردازش ...
X