اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل بنیادین روزانه - سه شنبه 24 ژانویه 2017

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • تحلیل بنیادین روزانه - سه شنبه 24 ژانویه 2017


  تحلیل بنیادین روزانه - سه شنبه 24 ژانویه 2017  گزارش PMI بخش کارخانه ای ژاپن
  تحلیل: صبح امروز گزارش PMI بخش کارخانه ای ژاپن برای ماه ژانویه از سوی موسسه Markit منتشر شد. مطابق با این گزارش، شاخص PMI بخش کارخانه ای ژاپن با صعود به سطح 52.8 به بالاترین سطح خود از ماه مارس سال 2014 تا کنون رسیده است.  طبق گزارش امروز، حجم سفارش های دریافتی و خصوصاً سفارش های صادراتی دریافتی با شتابی بیش از شتاب ثبت شده در ماه مارس افزایش یافته اند که خبر خوبی برای بخش کارخانه ای اقتصاد ژاپن به شمار می رود و می تواند ناشی از تضعیف شدید ین در بازارهای جهانی تبادلات ارزی باشد.  در حوزه استخدام نیز شاهد تقویت شتاب رشد به کارگیری نیروی جدید بوده ایم و میزان خوش بینی مدیران کسب و کارهای کارخانه ای ژاپنی نسبت به چشم انداز تجاری آتی نیز به شدت تقویت شده است. از سوی دیگر موجودی انبارها نیز رو به کاهش گذاشته و این مسئله باعث تشدید تقاضا برای خرید مواد اولیه گشته است که چشم انداز بخش کارخانه ای ژاپن را برای ماههای آتی نیز مثبت نگاه می دارد.
  همچنین در تحولی اساسی شاهد افزایش قیمت تولیدات کارخانه ای ژاپنی بوده ایم که نشانگر یک چرخش اساسی در روند تورم در این کشور به شمار می رود.
  تاثیر بازاری: تقویت ین
  تقویت شدید تقاضا برای تولیدات کارخانه ای ژاپن که در پی تضعیف قابل توجه ین در ماههای اخیر ایجاد شده نویدبخش بهبود روند رشد اقتصادی در این کشور می باشد. آنچه برای BOJ اهمیت اساسی دارد، افزایش قیمت محصولات کارخانه ای ژاپن می باشد که پس از مدتهای مدیدی رخ داده و نویدبخش افزایش فشارهای تورمی در کشوری است که بیش از 2 دهه است درگیر تورم منفی و یا بسیار نازل می باشد.

  اخبار آتی امروز
  رای دادگاه عالی بریتانیا در خصوص Brexit
  امروز ساعت 13 رای دادگاه عالی بریتانیا در خصوص صلاحیت قانونی دولت این کشور برای آغاز روند خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا صادر خواهدشد. در صورتی که رای دادگاه بر این باشد که دولت به تنهایی نمی تواند فرآیند خروج را آغاز و مدیریت کند و نظر پارلمان در این خصوص اولویت دارد، آن گاه شاهد تقویت دوباره تقاضا برای پوند خواهیم بود چرا که فراکسیون های میانه رو در پارلمان خواهندکوشید سناریوی Soft Brexit را که سازشکارانه تر و حاوی پیامدهای نزولی خفیف تری برای اقتصاد انگلستان است پیش ببرند و این به سود پوند خواهدبود.

  گزارش های PMI بخش کارخانه ای در اروپا
  امروز گزارش های مقدماتی PMI از حوزه کارخانه ای کشورهای اروپایی منتشر می شود. با توجه به تضعیف یورو در ماههای اخیر و بهبود قابل توجه سطح خوش بینی مدیران تجاری اروپایی، انتظار داریم که شاهد ادامه روند مثبت حاکم بر بخش کارخانه ای اروپا باشیم که در این صورت تقویت بیشتر یورو انتظار می رود.

  www.CyclicalWaves.com
  http://broker-fa.org/

  https://telegram.me/joinchat/C2Mknj7hayvcjQI63mpkwg
پردازش ...
X