اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

یک الگوی حجمی در h4

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • یک الگوی حجمی در h4

  دوستانی که به بریک اوت ها علاقمندند و استراتژی آنها بر اساس شکستها هست احتمالا مفهوم زیر برایشان جالب هست.
  اندیکاتور volume را در H4 در E/U و E/JPY مشاهده کنید. (شاید در جفتهای ارزی دیگر هم جواب دهد)  به ترتیب سه کندل رنج داریم و سه کندل روند.(البته رنج و روند در اینجا تعاریف نسبی هستند)
  شاید نتوان از این مفهوم بعنوان استراتژی استفاده کرد اما میتواند یک ایده کمکی باشد. به اینصورت که های و لو مجموعه سه کندل رنج (که شاید در مواقعی بر های و لو روزانه یا دیروز منطبق شود به راحتی شکسته میشود و این میتواند کمک زیادی به تریدر در زدن های و لو روزانه باشد. معمولا مجموعه سه کندل رنج فشرده و در دل مجموعه سه کندل روند بعدی قرار دارد.
  البته این چیز جدیدی نیست صرفا فشار ناشی از اخبار و شروع سسشن ها است اما اینکه یک نقطه را بعنوان شکست به ما میدهد میتواند قابل تامل باشد.
  حتی میتوان به تایم یکساعته و نیم ساعته رفت و جزییات بیشتری دید.
  خودتو بذار جای قیمت!

  sigpic


 • #2
  1526553228841.png

  بسیار عالی

  نظر

  پردازش ...
  X