اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم معاملاتی دماوند

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • سیستم معاملاتی دماوند

  من یک سیستم معاملاتی خوب دارم قصد دارم اینجا با علاقه مندان همکاری بکنم تا اونها هم در کنار خودم سود بکنن ضمنا استفاده از سیستم دماوند رایگان است ممنون میشم کسانی که علاقه مند هستن اعلام آمادگی بکنن

 • #2
  آیا شما برای یادگیری بازارمالی جهانی به حمایت مالی نیاز دارید؟ ما میتوانیم به شما کمک کنیم


  شما در بازارمالی جهانی تجارت می کنید تا پول بسازید. اما مجبورید زمانی را برای رسیدن به این سطح اختصاص دهید. این به مقداری زمان و تلاش برای تبدیل شدن به یک معامله گر سودآور بازارمالی جهانی جهت پول سازی مستمر نیاز دارد و نمی تواند یک شبه انجام شود.

  برخی از افراد شروع به یادگیری بازارمالی جهانی می کنند در حالی که یا هیچ درآمدی ندارند و یا کم درآمد هستند. تجارت در بازار بازارمالی جهانی می تواند یک منبع خوب درآمد باشد، اما هنوز هم شما نیاز به پول برای پوشش هزینه های خود و زنده ماندن قبل از تبدیل شدن به یک معامله گر سودآور بازارمالی جهانی دارید. داشتن یک پشتیبان قوی کمک می کند تا شما با ذهن آرامتری در بازار بازارمالی جهانی روی تجارت خود تمرکز کنید. این مانع از احساساتی می گردد که دلیل اشتباه عمل کردن شما می باشند.


  شما نمی توانید تبدیل به یک معامله گر سودآور بازارمالی جهانی شوید در حالی که تحت فشار مالی هستید. شما نمی توانید بازارها را فشار دهید که برای شما پول بسازند. شما مجبورید گام به گام و با ذهنی آرام پیش بروید، در غیر این صورت به هیچ کجا نخواهید رسید.  اکثر مردم فکر می کنند که برای رسیدن به موفقیت تمرکز بر روی تکنیک ها کافی است، اما این تنها بخش کوچکی از کار است. شرایط زندگی شما نقش بسیار مهمی دارد. باید تجارت با ذهنی آرام را تمرین کنید. شما نمی توانید آن را انجام دهید در حالی که در مورد هزینه های روزانه خود نگران هستید.

  بنابراین، اگر شما یک وضعیت مالی پایدار ندارید و ایجاد یک زندگی از طریق تجارت در بازار بازارمالی جهانی را انتخاب کرده اید، بهتر است به تولید یک جریان ثابت از درآمد باشید که در ابتدا هزینه هایتان را پوشش دهد، سپس روی تجارت تمرکز کنید، به دلیل اینکه معلوم نیست چه زمانی شما تبدیل به یک معامله گر همواره سودآور بازارمالی جهانی شوید. برای رسیدن به این هدف، شما باید در ابتدا با یک درآمد پایدار پشتیبانی شوید.

  خوشبختانه، می توانید با استفاده از قویترین دستیار معامله گر بازارمالی جهانی(اکسپرت دماوند) درامد نسبتا ثابتی داشته باشید مادامیکه در حال تمرین بازارمالی جهانی می باشید،

  من همیشه در مورد پوشش پول سازی موضوعات مرتبط در این سایت فکر کردم، چرا که بسیاری از این بازدیدکنندگان وب سایت هنوز معامله گران سودآور بازارمالی جهانی نشده اند، و بسیاری از آنها نیاز به یک منبع درآمد برای نشستن و یادگیری بازارمالی جهانی زیر سایه آن را دارند. این بسیار مهم است. اگر در حال یادگیری بازارمالی جهانی هستید در حالیکه نمی توانید هزینه های خود را از طریق کار دیگری پوشش دهید، زمان سختی را برای یادگیری بازارمالی جهانی خواهید داشت. بنابراین، پیشنهاد میکنیم در مورد استفاده از اکسپرت دماوند فکر کنید در حالیکه هنوز تبدیل به یک معامله گر سودآور بازارمالی جهانی نشده اید.
  ویرایش توسط shahram101910 : https://www.traderha.com/member/19949-shahram101910 در ساعت 06-09-2020, 09:59 AM

  نظر

  پردازش ...
  X